17:12 2020 Kovo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB86.3819
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Preliminariais skaičiavimais, 2018 metais į Rusiją gydytis atvyko daugiau nei 300 tūkst. užsieniečių

  VILNIUS, vasario 25 — Sputnik. Medicininių vizų įvedimas yra pateisinamas, tai yra medicinos paslaugų eksportas, kuris teigiamai paveiks sveikatos priežiūros sistemą, teigia Federacijos tarybos Socialinės politikos komiteto pirmininko pirmasis pavaduotojas Valerijus Riazanskis, rašo RIA Novosti.

  Anksčiau Maskvos dūmos Turizmo komiteto pirmininkė Jekaterina Proničeva pranešė, kad komitetas kartu su Maskvos miesto dūmos deputatais gali inicijuoti medicininių vizų įvedimą Rusijoje.

  "Tai yra teisingas pasiūlymas. Įvedus medicinines vizas, bus sėkmingai plėtojamas medicinos paslaugų eksportas, o tai turės teigiamos įtakos sveikatos priežiūros sistemai", — sakė Riazanskis.

  Jis pažymėjo, kad anksčiau pasiūlymą plėtoti šią sritį pateikė Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas, kuris vyriausybei nurodė iki 2024 metų padidinti medicinos paslaugų eksportą bent keturis kartus, palyginti su 2017 metais.

  Medicinos eksportas nuo 2016 metų Rusijoje padidėjo 15 kartų. Preliminariais skaičiavimais, 2018 metais į Rusiją gydytis atvyko daugiau nei 300 tūkst. užsieniečių.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida sužinojo, kaip Lietuvos medicina padėjo pagyvenusiam britui
  SAM: mokyklos negali reikalauti medicininių pažymų nelankymui pateisinti
  Xi Jinping su medicinine kauke pasirodė ant "Time" viršelio
  Tegai:
  gydymas, Rusija

  Svarbiausios temos