16:01 2020 Liepos 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.1200
 • RUB79.6793
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau buvo pranešta, kad 2020 metų viduryje JAV planuoja atlikti viršgarsinio ginklo perėmimo įrenginio skrydžio bandymus

  VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Rusija nebus įtraukta į kitas ginklavimosi varžybas su JAV, tačiau apsaugai jau turi viršgarsinius ginklus, kuriuos JAV tik išbando, sakė RIA Novosti, Rusijos Valstybės Dūmos gynybos komiteto pirmininko pirmasis pavaduotojas Andrejus Krasovas.

  "Mes neketiname dar kartą įsitraukti į ginklavimosi varžybas. Rusija yra taiki šalis. Mes nesiruošiame nieko pulti, tačiau turime turėti tokius ginklus ir karinę įrangą, kad niekas net negalvotų mūsų pulti. Apie tai užsiminė Rusijos Federacijos prezidentas, vyriausiasis kariuomenės vadas", — sakė Krasovas.

  Jis taip pat pažymėjo, kad JAV ginklai nepralenks Rusijos vystymosi šioje srityje raidos, "nes mes juos turime, o jie tik kuria".

  JAV Gynybos departamento Viršgarsinių ginklų programos direktoriaus pavaduotojas Maikas Vaitas (Mike White) teigė, kad JAV šiais metais išbandys viršgarsinius ginklus. Be to, 2020 metų viduryje JAV planuoja atlikti viršgarsinio ginklo perėmimo įrenginio skrydžio bandymus.

  Dar šia tema

  JAV pripažino, kad Rusija nekelia grėsmės Baltijos šalims
  JAV pagyrė Rusiją už bendradarbiavimą pagal Atviro dangaus sutartį
  Tegai:
  ginklavimosi varžybos, JAV, Rusijos Valstybės Dūma, Rusija

  Svarbiausios temos