22:50 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1986
 • RUB90.8921
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Vyriausybės spaudos tarnyba paragino dirbtinai nekelti ažiotažo, dėl kurio mažmeninės prekybos tinklai nespės atvežti prekių

  VILNIUS, kovo 17 — Sputnik. Kaliningrado srities vyriausybė įvertino problemų dėl produktų tiekimo galimybę. Apie tai pranešė RIA Novosti.

  Regiono vyriausybės spaudos tarnybos vadovas Dmitrijus Lyskovas teigė, kad maisto trūkumas neprognozuojamas.

  "Pirma, mūsų mažmeninė prekyba praneša, kad atsargų yra pakankamai, net atsižvelgiant į padidėjusią paklausą daugybei vartojimo prekių. Tiekimai į Kaliningrado sritį vykdomi pilnu pajėgumu — niekas neatšaukė krovinių pervežimo per Lietuvą ir Lenkiją, be to, geležinkelių tranzitas per Lietuvą taip pat nesustabdytas. Ir nepamiršime, kad yra keltų susisiekimas", — sakė jis.

  Anksčiau Rusijos ministras pirmininkas Michailas Mišustinas kovo 17 dieną įsakė muitinėse sukurti "žaliąjį koridorių" būtiniausioms prekėms ir panaikinti apribojimus prekybos tinklų transportui miestuose. Šių priemonių imtasi atsižvelgiant į koronaviruso plitimą.

  Lyskovas paragino dirbtinai nekelti ažiotažo, kuris gali lemti tai, kad mažmeninės prekybos tinklai nespės atvežti prekių.

  Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) kovo 11 dieną paskelbė naujojo koronaviruso COVID-19 protrūkį pandemija. Pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau nei 156 tūkstančiai žmonių daugiau nei 130 šalių, daugiau nei 5,7 tūkstančiai žmonių mirė.

  Naujausiais Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, šalyje patvirtinta šiuo metu 18 COVID-19 atvejų. Visi jie — įvežtiniai. Pirmoji pacientė jau pasveikusi ir išleista namo.

  Kaliningrado srityje patvirtinti trys šios ligos atvejai. Nuo pirmadienio įvestas laisvas įėjimas į mokyklas, darželius, universitetus ir kolegijas, o nuo antradienio iki balandžio 30 dienos atšaukiami visi renginiai regione, kur dalyvių skaičius patalpose viršija 300 žmonių, o lauke — 600 žmonių.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dar šia tema

  Ekspertas: dėl koronaviruso latviai atsidūrė naujoje realybėje
  Ekspertas: dėl koronaviruso Baltijos šalių ekonomika patirs didelius nuostolius
  Tomas Hanksas ir jo žmona, kuriems buvo diagnozuotas COVID-19, išrašyti iš ligoninės
  Tegai:
  koronavirusas, maisto produktai, Kaliningrado sritis

  Svarbiausios temos