12:50 2021 Kovo 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kovo 18-oji Kryme yra poilsio diena — šią dieną prieš šešerius metus, remiantis Kryme surengto referendumo rezultatais, Krymo Respublika ir Sevastopolis oficialiai tapo naujaisiais Rusijos Federacijos subjektais

  VILNIUS, kovo 18 — Sputnik. Krymo susivienijimą su Rusija Krymo gyventojai suvokia kaip išsipildžiusią pasaką ir likimo dovaną, pareiškė Krymo parlamento pirmininko pavaduotojas Vladimiras Bobkovas.

  Prieš šešerius metus Krymo Respublika ir Sevastopolis oficialiai tapo naujaisiais Rusijos Federacijos subjektais. To pagrindu tapo Kryme surengto referendumo rezultatai. Kovo 18-oji Kryme yra poilsio diena.

  "Krymo susivienijimą su Rusija Krymo gyventojai suvokia kaip likimo dovaną ir išsipildžiusią pasaką. Tai leido išvengti Krymui parengto tarptautinio pasipriešinimo ir atviro konflikto scenarijaus, kurio rezultatu taptų Juodosios jūros laivyno išstūmimas iš pusiasalio teritorijos", — RIA Novosti pasakė Bobkovas.

  Anot jo, Krymo susivienijimas su Rusija tapo įmanomu dėl trijų veiksnių: Krymo gyventojų vienybės, charizmatiškų lyderių, kurie sutelkė gyventojus, taip pat Rusijos prezidento palaikymo, pusiasalyje užtikrinant saugumo garantijas.

  "Šie trys veiksniai lėmė "Krymo pavasario" įvykius. Krymas pakeitė tarptautinius santykius. Pirmą kartą per kelis dešimtmečius Rusija parodė savo charakterį ir įrodė, kad sugrįžo į rimtą tarptautinę darbotvarkę ir yra pajėgi išreikšti politinę valią", — pabrėžė Krymo parlamento pirmininko pavaduotojas.

  Dar šia tema

  Ukraina sugalvojo būdą surengti "vietos rinkimus" Kryme
  Kryme pagrįsta, kad sąvoka "pusiasalio okupacija" yra klaidinga
  JAV tiki, kad Krymą ištiks Baltijos šalių likimas. Ir istorijos pabaiga
  Lietuvos teismas atsisakė pripažinti Kryme išduotą santuokos nutraukimo liudijimą
  Tegai:
  Rusija, Krymas

  Svarbiausios temos