23:28 2020 Balandžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasveikino Krymo gyventojus su pusiasalio prisijungimo prie Rusijos metinėmis

  VILNIUS, kovo 18 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas teigė, kad bandymai suabejoti Krymo tapatybe kelia nuostabą, ir pareiškė, jog tą supranta ir tie, kas šias abejones išreiškia, rašo RIA Novosti.

  Krymas
  © Sputnik / Алексей Мальгавко

  Rusijos prezidentas pasveikino Krymo gyventojus su pusiasalio prisijungimo prie Rusijos metinėmis.

  "Noriu pasveikinti jus su šiandienos įvykiu. Šis įvykis yra tikrai reikšmingas visai šaliai, ypač, manau, Sevastopoliui, Krymui. Labai svarbus įvykis įvyko prieš šešerius metus: buvo pasirašytas susitarimas dėl Krymo ir Sevastopolio susivienijimo su Rusija", — sakė prezidentas susitikimo su visuomene Sevastopolyje metu.

  Putinas pažymėjo, kad tai yra sąžiningas ir, kaip parodė gyvenimas, ilgai lauktas įvykis tiek Krymo, tiek visos Rusijos atžvilgiu.

  "Žmonės tada padarė sąmoningą pasirinkimą, tokį ryškų, kad bandymai suabejoti tuo pirmiausia sukelia nuostabą, o paskui šypseną. Manau, kad tie, kurie bando tai padaryti, patys suvokia bet kokių tokio pobūdžio bandymų absurdiškumą", — sakė Vladimiras Putinas.

  Prieš šešerius metus Krymo Respublika ir Sevastopolis oficialiai tapo naujaisiais Rusijos Federacijos subjektais. To pagrindu tapo Kryme surengto referendumo rezultatai. Kovo 18-oji Kryme yra poilsio diena.

  Dar šia tema

  Politologas: Didžioji Britanija nepripažįsta Krymo statuso iš arogancijos
  Ukraina sugalvojo būdą surengti "vietos rinkimus" Kryme
  JAV tiki, kad Krymą ištiks Baltijos šalių likimas. Ir istorijos pabaiga
  Kryme pagrįsta, kad sąvoka "pusiasalio okupacija" yra klaidinga
  Tegai:
  Rusija, Krymas, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos