01:51 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Atsakydamas į prašymą patikslinti, ar prezidentui rekomenduojama atsisakyti šio įpročio, Putino atstovas spaudai sakė: "Turime pripažinti, kad jis nedažnai lankosi tokiose viešose vietose"

  VILNIUS, kovo 25 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, net esant koronaviruso plitimo sąlygoms, neatsisako įpročio paspausti ranką savo pašnekovui, sakė prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas. 

  "Nežinau, kodėl, negaliu jums paaiškinti. Bet prezidentas, bendraudamas su savo pašnekovais, tą ir toliau daro. Savaime aišku, naudodamas visas apsaugos ir dezinfekcijos priemones", — RIA Novosti cituoja Peskovo atsakymą į klausimą, kodėl prezidentas net epidemijos metu neatsisakė įpročio paspausti ranką.

  Lankydamasis Komunarkos ligoninėje jis rankos paspaudimu pasveikino šios medicinos įstaigos, kurioje buvo įsteigtas koronaviruso karantino centras, vyriausiąjį gydytoją.

  Atsakydamas į prašymą patikslinti, ar prezidentui rekomenduojama atsisakyti šio įpročio, Putino atstovas spaudai sakė: "Turime pripažinti, kad jis nedažnai lankosi tokiose viešose vietose".

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse

   

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)
  Tegai:
  Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos