05:07 2021 Kovo 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2034
 • RUB88.6563
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Kirsti Rusijos sieną tranzitiniu traukiniu dabar galės tik keleiviai, turintys atitinkamą gyvenamosios vietos registracijos Kaliningrado srityje žymę

  VILNIUS, kovo 30 — Sputnik. Į Kaliningrado sritį iš pagrindinės Rusijos dalies ir atgal geležinkeliu gali keliauti tik regiono gyventojai, rašoma "Rusijos geležinkelių" pranešime spaudai.

  Naujos nuostatos įsigaliojo nuo kovo 30 dienos, 00:00.

  Kirsti Rusijos sieną tranzitiniu traukiniu gali tik tie keleiviai, kurie Rusijos pase turi atitinkamą gyvenamosios vietos registracijos Kaliningrado srityje žymę. Įsigydami bilietus su užsienietišku pasu, keleiviai privalo turėti su savimi pasą su registracijos žyme.

  Keleiviai, kurie neturi teisės kirsti sienos, gali grąžinti bilietus be papildomų mokesčių. Norėdami susigrąžinti pinigus, jie turi susisiekti su bilietų kasa.

  Šiuo metu iš Maskvos ir Sankt Peterburgo kursuoja du traukiniai į Kaliningrado sritį.

  Anksčiau Lietuvos vyriausybė pratęsė tranzito periodą kitų šalių piliečiams, grįžtantiems per respubliką į savo tėvynę, iki karantino pabaigos, balandžio 13 dienos, 00:00. Be to, respublika sugriežtino tranzito taisykles.

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pranešė, kad tranzitas į Kaliningrado sritį bus ribotas: ne daugiau kaip šimtas keleivių traukinyje, o kupė — ne daugiau kaip du keleiviai.

  Lietuvoje užregistruota daugiau nei 480 koronaviruso atvejų, septynios mirtys. Šalyje karantinas pratęstas iki balandžio 13 dienos. Kaip perspėjo valdžia, kiekvienas, kuris pažeidžia karantino taisykles, susidurs su rimtomis pasekmėmis.

  Pasaulio sveikatos organizacija kovo 11 dieną paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau kaip 638 tūkstančiai žmonių 202 šalyse, daugiau nei 30 tūkstančių mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  Trampas 200 tūkst. amerikiečių mirtį nuo viruso pavadino "geru" scenarijumi
  Iš Baltarusijos į Lietuvą negali patekti daugiau nei 500 sunkvežimių
  Tegai:
  Kaliningrado sritis, Rusija, tranzitas, traukinys

  Svarbiausios temos