03:16 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Atsakydami vartotojai pasidalijo savo patirtimi: ar šalyje buvo kokių nors karantino priemonių, ar nebuvo sunkumų pasienyje, ar lengva išvykti ir grįžti namo

  VILNIUS, kovo 30 — Sputnik. Rusijos kelionių paslaugos vartotojai, neseniai grįžę iš užsienio, papasakojo apie savo patirtį, praneša RIA Novosti su nuoroda į "Tutu.ru".

  Specialistai išsiuntė apie šešis tūkstančius laiškų tiems, kurie keliavo po NVS ar kitas užsienio šalis per pastarąsias dvi savaites.

  Atsakydami vartotojai pasidalijo savo patirtimi: ar šalyje buvo kokių nors karantino priemonių, ar nebuvo sunkumų pasienyje, ar lengva išvykti ir grįžti namo.

  Dažniausiai pandemijos metu užsienyje likę turistai skundėsi neapibrėžtumu.

  "Dabar žmonės skraido skubiai, man reikia grįžti pas savo šeimą, bet aš nežinau, ar turėsiu skrydį rytoj?" — rašė vienas iš paslaugų vartotojų.

  Antroji baimė yra negalėjimas grįžti į gimtąją šalį. 

  "Aš skridau iš Rusijos į Moldovą į savo tėvo laidotuves. Dabar visi skrydžiai į Maskvą buvo atšaukti. Esu įstrigusi karantine. Dabar negaliu išvykti iš šalies ir grįžti atgal", — sakė Maskvos gyventoja.

  Dar viena baimė — kreivų žvilgsnių baimė. Keliautojai susidūrė su tokiu požiūriu: turistas — koronaviruso nešiotojas. Laiškuose buvo skundų, kad vietiniai gyventojai negali išnuomoti savo būsto ar atsisako aptarnauti kavinėje. Turistai teigė, kad buvo ir tokių atvejų, kai jie buvo išvaryti iš viešojo transporto.

  Be to, patys keliautojai taip pat bijo susirgti. Žmonės nerimavo dėl savo sveikatos — ar neužsikrės svečioje šalyje, ar gaus reikiamą medicininę pagalbą.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Dar šia tema

  Užsikrėtusi COVID-19 modelis papasakojo apie keistą garsą, sklindantį iš plaučių
  Kasčiūnas perspėja apie vietų ligoninėse trūkumą dėl koronaviruso
  JT Generalinė Asamblėja pasisakė už sankcijų, trukdančių kovoti su COVID-19, panaikinimą
  Tegai:
  kelionės, Europa, Rusija, koronavirusas

  Svarbiausios temos