17:13 2020 Gegužės 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1873)

  Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas teigė, kad Rusijos vadovui viskas gerai ir jis reguliariai tikrinasi

  VILNIUS, kovo 31 — Sputnik. Maskvos miesto klinikinės ligoninės Nr. 40 vyriausiasis gydytojas Denisas Procenka užsikrėtė koronavirusu. Jis pats apie tai parašė savo Facebook puslapyje.

  "Mieli draugai, mane labai palietė jūsų nerimas. Taip, turiu teigiamą CoV testą, bet jaučiuosi gana gerai", — parašė gydytojas.

  Procenka pridūrė, kad izoliavosi savo kabinete, ir patikino, kad turi viską, ko reikia nuotoliniam darbui ir konsultacijoms.

  Praėjusią savaitę Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas lankėsi Komunarkos ligoninėje. Ten jis kalbėjosi su Procenka, kuriam jis padėkojo už medicinos įstaigos darbo organizavimą.

  Президент РФ В. Путин посетил больницу в Коммунарке
  © Sputnik / Алексей Дружинин
  Putino ir gydytojo susitikimas

  Rusijos Federacijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas teigė, kad Putinui viskas gerai ir jis nuolat tikrinamas dėl koronaviruso.

  Rusijoje koronaviruso atvejų skaičius siekia 2337 (iš jų 1613 — Maskvoje), 121 pacientas pasveiko, 17 mirė.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemiją. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau užkrėtė beveik 720 tūkstančių žmonių 202 šalyse, daugiau nei 33 tūkstančiai mirė.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1873)
  Tegai:
  koronavirusas, Rusija, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos