10:26 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1804)

  Naujas testas atitinka visus šiuolaikinius jautrumo ir specifiškumo reikalavimus ir leidžia viename tyrime aptikti ne tik SARS-CoV-2, bet ir atskirti jį nuo panašių virusų, taip pat nuo MERS-Cov (Artimųjų Rytų kvėpavimo takų sindromo koronavirusas)

  VILNIUS, balandžio 1 — Sputnik. Rusijos mokslininkai sukūrė naują didelio tikslumo testą, skirtą koronavirusui diagnozuoti, praneša Federalinė vartotojų teisių apsaugos ir žmogaus gerovės priežiūros tarnyba.

  "Diagnostikos rinkinys sėkmingai išlaikė klinikinius tyrimus ir kovo 25 dieną buvo įregistruotas naudoti Rusijos Federacijoje (medicinos prietaiso registracijos pažymėjimas Nr. RZN 2014/1987)", — rašoma pranešime.

  Naujas testas atitinka visus šiuolaikinius jautrumo ir specifiškumo reikalavimus ir leidžia viename tyrime aptikti ne tik SARS-CoV-2, bet ir atskirti jį nuo panašių virusų, taip pat nuo MERS-Cov (Artimųjų Rytų kvėpavimo takų sindromo koronavirusas).

  Anksčiau Novosibirske buvo užregistruota nauja labai didelio jautrumo koronaviruso diagnostikos sistema.

  Prieš tai "Rospotrebnadzor" vadovė Ana Popova sakė, kad penktadienį turėjo užregistruoti naują COVID-19 nustatymo tyrimų sistemą, kuri duotų rezultatą per 2,5 valandos ir labai supaprastintų procedūrą, taip pat padėtų atpažinti žmones, pirmiausia gydytojus, kurie jau turi imunitetą koronavirusui.

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujo koronaviruso pandemiją.

  Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau kaip 750 tūkstančių infekcijos atvejų, daugiau nei 36 tūkstančiai žmonių mirė.

  Taip pat skaitykite:

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1804)

  Dar šia tema

  VU mokslininkai nustatė, kada Lietuva sulauks koronaviruso pandemijos piko 
  Mokslininkai paneigė su koronavirusu susijusius mitus
  Tegai:
  tyrimas, koronavirusas, Rusija

  Svarbiausios temos