11:30 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Pasak Rusijos prezidento Vladimiro Putino, šis sprendimas buvo priimtas dėl koronaviruso pandemijos

  VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Gegužės 9-osios Pergalės paradas neįvyks dėl koronaviruso pandemijos, pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas susitikime su Saugumo tarybos nariais.

  "Norint pasiruošti gegužės 9 dienos paradui, ruošimasis turėtų būti pradėtas jau dabar. Bet rizika, susijusi su epidemija ir piku, kuris dar nepraėjo, vis dar nepaprastai didelė. Ir tai nesuteikia man teisės dabar pradėti ruoštis paradui ir kitiems masiniams renginiams. Todėl aš įpareigoju gynybos ministrą, teisėsaugos institucijų vadovus ir visų lygių valdžios institucijas pakeisti tvarkaraštį ir atidėti pasirengimą kariniam paradui Raudonojoje aikštėje ir susijusiems renginiams. Atidėti visus masinius viešus renginius, kurie buvo suplanuoti 75-osioms pergalės metinėms minėti", — cituoja Rusijos prezidentą RIA Novosti.

  Prezidentas pabrėžė, kad, nepaisant atidėjimo, Pergalės diena minima gegužės 9 dieną, šios datos neįmanoma atšaukti.

  "Kiekviena šeima šią dieną prisimins ir pagerbs savo didvyrius. Mes padarysime viską, kas būtina, kad veteranai jaustų mūsų rūpestį ir dėkingumą, išnaudosime visas mūsų galimybes", — pridūrė Putinas.

  Pasak valstybės vadovo, visi iškilmingi renginiai, įskaitant Pergalės dienos paradą ir "Nemirtingo pulko" eiseną, vyks vėliau šiais metais, kurie Rusijoje paskelbti atminties ir šlovės metais.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Dar šia tema

  "Koronakrizė" paspartins "Didžiojo trejeto" Maskva — Vašingtonas — Pekinas kūrimą
  Žiniasklaida: Pergalės paradas Maskvoje bus atidėtas
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, paradas, Pergalės diena, Rusija

  Svarbiausios temos