18:56 2020 Liepos 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip pažymėjo Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė, jos pašnekovas ėmė kelti sąlygas, įskaitant temas ir laiką

  VILNIUS, gegužės 1 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova ir tinklaraštininkas Aleksejus Navalnas atšaukė gegužės 1 dieną numatytus "online" debatus, pranešė Aleksejus Pivovarovas, kuris ketino moderuoti diskusiją.

  Pasak jo, tarp dalyvių kilo nesutarimų dėl moderacijos būtinumo, pranešė RIA Novosti.

  Tuo tarpu Zacharova pranešė, kad Navalnas atsisakė tiesioginių debatų be vedėjo ir pradėjo kelti įvairias "online" "dvikovos" sąlygas.

  "Tiesiogiai Navalnas kalbėti nenorėjo. Telefonu taip pat... Pradėjo kelti sąlygas: apie tai kalbėti galima, apie tai nekalbėti. Pradėjo nustatinėti laiką: 2 minutes tam, 2 minutes kitam", — savo Facebook paskyroje rašė Zacharova.

  Savo ruožtu Navalnas savo Facebook paskyroje rašė, kad moderatoriumi buvo pasiūlytas Pivovarovas, nes, jo manymu, debatai be vedėjo — "keistas dalykas". Taip pat jis teigė esąs pasirengęs surengti debatus ir be vedėjo.

  Anksčiau Navalnas sukritikavo Zacharovą už tai, kad ji, pasak jo, pateisina visuomenės "kastų sistemą". Atsakydama į tai, diplomatė pakvietė jį pasikalbėti "online" formatu, o ne "teismuose, kur galima pasislėpti už formuluočių ar advokatų". Navalnas sutiko ir šalys susitarė surengti debatus gegužės 1 dieną, 17:00, Youtube kanale "Navalnyj LIVE" (Навальный LIVE).

  Dar šia tema

  Zacharova: Rusijos humanitarinė pagalba Italijai nesusijusi su politika
  Rusijos URM: JAV nori panaikinti ribą tarp skirtingų tipų branduolinių ginklų
  Tegai:
  Marija Zacharova, Rusija

  Svarbiausios temos