19:18 2020 Liepos 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Gali dalyvauti net tie, kas neišsaugojo veteranų nuotraukų. Be to, paraiškoje dabar galima nenurodyti giminystės laipsnio ir gimimo bei mirties datos

  VILNIUS, gegužės 5 — Sputnik. Rusijoje daugiau nei 600 tūkstančių žmonių pateikė paraiškas dalyvauti akcijoje "Nemirtingasis pulkas online", praneša RIA Novosti.

  Akcijos organizatoriai papasakojo, kad nuo registracijos virtualioje procesijoje pradžios praėjo savaitė ir jos populiarumas auga kiekvieną dieną.

  "Gauta daugiau nei 600 tūkstančių anketų tų, kurie nori dalyvauti virtualioje eisenoje", — pranešė jie.

  Dalyvauti akcijoje "Nemirtingasis pulkas" gali ir tie, kas neturi veteranų nuotraukų. Prašymo formoje taip pat nebereikia nurodyti santykio su paskelbtu karo herojumi lygio, taip pat gimimo ir mirties datų.

  Dalyvauti projekte "Nemirtingasis pulkas online" galima šiose svetainėse: https://2020.polkrf.ru/, https://ok.ru/app/immortal-regiment, https://vk.com/polk_app, https. : //sber9may.ru/.

  Pirmą kartą akcija "Nemirtingasis pulkas" įvyko 2012 metų gegužės 9 dieną Tomske, o 2013 metais ji tapo visos Rusijos akcija. Vėliau prie renginio prisijungė ir kitos šalys. Šiais metais dėl koronaviruso pandemijos Pergalės paradas Rusijoje atidėtas, o akcija "Nemirtingasis pulkas", skirta 75-osioms pergalės Antrajame pasauliniame kare metinėms paminėti, vyks "online".

  Dar šia tema

  Titovas: Lietuvos valdžia nori sutramdyti žmones, ginančius II pasaulinio karo atmintį
  Istorikas: Latvijos valdžia Gegužės 9 dienos atžvilgiu vėl parodė nemandagumą
  Putinas paragino panaudoti Antrojo pasaulinio karo laikų aljanso patirtį
  Skaitykite eiles apie karą: Rusijos Federacijos tarybos pirmininkė apie Pergalės 75-metį
  Tegai:
  Pergalės diena, Rusija, Nemirtingasis pulkas

  Svarbiausios temos