19:25 2020 Liepos 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Nepaisant bandymų nutraukti transliaciją, ją jau peržiūrėjo daugiau nei 7,5 milijono žmonių. Internetinėje eisenoje dalyvauja beveik trys milijonai žmonių iš viso pasaulio

  VILNIUS, gegužės 11 — Sputnik. Projektą "Nemirtingasis pulkas online" prieš Pergalės dieną užpuolė programišiai.

  Bandymai nutraukti eiseną buvo užfiksuoti transliacijos tinklalapyje, "Nemirtingojo pulko" judėjimo tinklalapyje, "Pergalės savanorių" judėjimo svetainėje, taip pat įsilaužėliai bandė atakuoti karštosios linijos telefoną.

  Internetinėje eisenoje dalyvauja beveik trys milijonai žmonių iš viso pasaulio. Projektas prasidėjo gegužės 9-ąją, Pergalės dieną, ir truks dvi savaites. Transliaciją jau peržiūrėjo daugiau nei 7,5 milijono žmonių. Šiuo metu visi bandymai nutraukti projekto demonstraciją internete jau išspręsti.

  Veiksmo partneriai — internetinės "Sberbank" "online" platformos kūrėjai — stengėsi kuo labiau apsaugoti išteklių. Specialistams pavyko atremti išpuolius, bandymus išjungti sistemą.

  Pergalės dieną nuo 6:00 iki 9:00 Maskvos laiku užpuolikai bandė nutraukti eisenos transliaciją. Į svetainę buvo pateikta daugiau kaip devyni milijonai užklausų, atakos galia buvo 18 500 užklausų per sekundę. Puolimo pikas buvo užfiksuotas 07:50. Dėl šių veiksmų buvo sunaudotos virtualiojo serverio procesoriaus talpos — iškilo pavojus, kad svetainė bus atjungta. Vartotojai sunkiai galėjo pasiekti svetainės informaciją.

  Specialistams pavyko sustabdyti šią ataką, pašalinti pažeidžiamumą ir greitai atkurti svetainės darbą, taip pat nustatyti, kas bandė trukdyti "online" eisenai. Užpuolimui buvo naudojami 646 unikalūs IP adresai. Tuo pačiu metu 64 procentai serverių, dalyvaujančių DDOS atakoje, yra Europos šalyse, 27 procentai — Šiaurės Amerikoje ir trys procentai Azijoje.

  11:00 įvyko dar vienas didelio masto tokios pačios galios išpuolis. Dėl anksčiau atliktų veiksmų ši ataka neturėjo įtakos svetainės našumui.

  Organizatoriai daro viską, kas įmanoma, kad "Nemirtingojo pulko online" eisena būtų pergalinga ir niekas nesugadintų šventės, jie labai dėkingi apsaugos sistemos, galinčios atremti tokias rimtas daugybines atakas, kūrėjams.

  Nuo gegužės 9 dienos "online" eisena transliuojama "Okko" "online" kino teatre, RIA Novosti ir tarptautinės agentūros "Sputnik" tinklalapiuose, "Rusijos Nemirtingojo pulko" ir "Tarptautinio Nemirtingojo pulko" portaluose.

  Projekto "Nemirtingasis pulkas online" organizatoriai yra visuomeninis judėjimas "Rusijos Nemirtingasis pulkas", projekto partneriai yra "Sberbank" ir "Mail.ru Group", pagrindinis informacinis partneris yra leidykla "Argumenty i fakty", o oficialus informacijos partneris NVS šalyse yra tarptautinė agentūra "Sputnik".

  Informacijos partneriai: MIA "Rossija segodnia", naujienų agentūra TASS, mobiliojo ryšio operatoriai "Megafon" ir "Tele2", internetiniai kino teatrai "Okko", "more.tv", "ivi.ru", televizijos kanalai "STS", "Pobeda".

  Tegai:
  Nemirtingasis pulkas

  Svarbiausios temos