13:11 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Palestinos valdžios vadovas Mahmudas Abasas teigė, kad Palestina nusprendė nutraukti visus susitarimus su Izraeliu ir JAV, nes Izraelio vyriausybė ketina aneksuoti Palestinos žemes

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Maskva palaiko ryšius su JAV dėl Artimųjų Rytų susitarimo, tačiau dvišaliai susitikimai neplanuojami, RIA Novosti sakė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovas.

  "Nėra planuojami jokie dvišaliai viršūnių susitikimai. Mes palaikome daugybę kontaktų — dvišalius, trišalius, keturšalius su daugeliu dalyvių, su europiečiais, įskaitant amerikiečius, tačiau apie jokį aukščiausiojo lygio susitikimą nėra kalbėta", — teigė šaltinis.

  "Juolab, kad dabar net negalima susitikti", — pridūrė jis.

  Šaltinis priminė, kad anksčiau vyko telefoninis pokalbis tarp Rusijos Federacijos prezidento specialiojo pasiuntinio Artimuosiuose Rytuose ir Afrikos šalyse, užsienio reikalų ministro pavaduotojo Michailo Bogdanovo ir Baltųjų rūmų specialiojo pasiuntinio Artimųjų Rytų gyvenvietėje Avio Berkovico (Avi Berkowitz).

  "Šalys sutarė, kad tęs ryšius, galbūt tai [susisiekimas — Sputnik] įvyks artimiausiomis dienomis", — šaltinis pasakojo RIA Novosti.

  Anksčiau Palestinos nacionalinės valdžios vadovas Mahmudas Abasas (Mahmud Abbas) teigė, kad Palestina nusprendė nutraukti visus susitarimus su Izraeliu ir JAV, nes Izraelio vyriausybė ketina aneksuoti Palestinos žemes.

  Dar šia tema

  Trampas demokratus laiko "psichiškai nesveikais" dėl įtarimų turint ryšių su Rusija
  Ekspertas: Rusija leido suprasti, kad Baltijos šalys ją "nurašė" be reikalo
  Tegai:
  santykiai, Izraelis, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos