16:56 2021 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau šeštadienį paaiškėjo, kad incidentas įvyko viename iš banko ofisų. Finansinės organizacijos atstovo duomenimis, niekas nebuvo sužeistas

  VILNIUS, gegužės 23 — Sputnik. Teisėsaugos institucijos sulaikė pažeidėją, kuris Maskvos banke paėmė keletą žmonių įkaitais, pranešė RIA Novosti su nuoroda į Rusijos vidaus reikalų ministerijos sostinės vyriausiosios valdybos spaudos tarnybos viršininką Vladimirą Vaseniną.

  "Taip, nusikaltėlis sulaikytas", — atsakė Vaseninas, atsakydamas į klausimą.

  Захват заложников в отделении банка в центре Москвы
  © Sputnik / Михаил Воскресенский
  Maskvos centre sulaikytas vyras, paėmęs įkaitus.

   

  Šeštadienį pranešta, kad policija patikrino informaciją dėl galimo įkaitų paėmimo "Alfa" banke, Maskvos centre. Buvo pranešta, kad vyras įkaitais paėmė šešis žmones, pareigūnai žymiai išplėtė apsupimo plotą aplink pastatą.

  Tuo tarpu su situacija susipažinęs RIA Novosti šaltinis pranešė, kad skyriuje yra žmogus, kuris teigė turįs bombą. Banko darbuotojai išėjo, o "kitas jo draugas liko ten, neišėjo", — pridūrė šaltinis.

  Pasak "Alfa" banko rinkodaros ir komunikacijos direktoriaus Aleksejaus Gijazovo, operacijos metu niekas nenukentėjo.

  "Viskas baigėsi gerau, niekas nebuvo sužeistas. Užgrobikas —  lygtinai užgrobikas, nes man atrodo, kad tai tiesiog nesveikas asmuo — jis pas teisėsaugininkus", — sakė agentūros šaltinis.

  Захват заложников в отделении банка в центре Москвы
  © Sputnik / Михаил Воскресенский
  Maskvos centre sulaikytas vyras, paėmęs įkaitus.

   

   

  Tegai:
  bankas, Rusija, Maskva

  Svarbiausios temos