13:03 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1848
 • RUB87.6900
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Avarijos metu menininkas buvo neblaivus. Be to, tyrimo duomenimis, jo kraujyje rasta narkotikų pėdsakų

  VILNIUS, birželio 9 — Sputnik. Maskvos Taganskio teismas nagrinėdamas mirtinos avarijos Maskvoje bylą paskyrė aktoriui Michailui Jefremovui namų areštą, iš teismo salės pranešė RIA Novosti korespondentas.

  Anksčiau Jefremovui buvo pateikti kaltinimai dėl kelių eismo taisyklių pažeidimų, kuriuos sąlygojo vairavimas apsvaigus nuo alkoholio ar kitų svaigalų ir dėl kurių įvyko žmogaus mirtimi pasibaigusi avarija.

  "Teismas nutarė: tenkinti tyrimo prašymą, Jefremovui pasirinkti kardomąją priemonę — namų areštą dviem mėnesiams iki rugpjūčio 9 dienos", — teismo sprendimą paskelbė teisėja Albina Timakova.

  Teismo metu menininkas sutiko su kaltinimu, neprieštaravo namų areštui ir patį įvykį pavadino "siaubingu".

  Tyrėjas ir prokuroras pažymėjo, kad taikant švelnesnes kardomąsias priemones Jefremovas galėtų mėginti slėptis ar daryti spaudimą nukentėjusiosios šalies liudytojams. Anksčiau aktorius pažeidė pasižadėjimą neišvykti. Jis buvo iškviestas į tyrimo institucijas, tačiau nebuvo rastas nurodytoje gyvenamojoje vietoje. Jefremovas buvo rastas kitu adresu.

  Teismas, priimdamas sprendimą, be kita ko, atsižvelgė į tai, kad 2019–2020 metais menininkui buvo dar kartą skirta bauda už eismo taisyklių pažeidimą. Namų arešto metu vyras negalės naudotis ryšio priemonėmis ir internetu. Jis turės teisę palikti butą tik gavęs tyrėjo leidimą.

  Pirmadienio vakarą Jefremovas Maskvos centre vairuodamas "Jeep Grand Cherokee" įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su "Lada", kurios vairuotojas — internetinės parduotuvės kurjeris Sergejus Zacharovas — buvo skubiai paguldytas į Sklifosovskio ligoninę, kur antradienio rytą jis mirė.

  Ekspertizė nustatė, kad per įvykį aktorius buvo neblaivus. Be to, jo kraujyje rasta kokaino ir marihuanos pėdsakų.

  Baudžiamoji byla iškelta pagal straipsnį dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo būnant apsvaigusiam, lėmusio avariją, kurioje žuvo žmogus (už tai gresia iki 12 metų laisvės atėmimo). Tyrimą perėmė Maskvos prokuratūra.

  Tegai:
  Michailas Jefremovas, KET pažeidimus, mirtis, aktorius, Maskva

  Svarbiausios temos