01:26 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Advokatas pareiškė, kad jie atsisako bet kokios kompensacijos, nori tik teisingumo teisme. Jis patikslino, kad mirusiajam atstovauja brolis Valerijus

  VILNIUS, birželio 13 — Sputnik. Avarijoje, kurią sukėlė aktorius Michailas Jefremovas, žuvusio Sergejaus Zacharovo šeima atsisakė jo siūlomos materialinės pagalbos ir nepriėmė atsiprašymo, pranešė RIA Novosti su nuoroda į advokatą Aleksandrą Dobrovinskį.

  "Šiandien susisiekiau su šeima. Jie visiškai atsisakė visko, nenori jokios kompensacijos, jie nori tik teisingumo teisme", — sakė jis.

  Advokatas pabrėžė, kad jis nėra Zacharovo sutuoktinės atstovas.

  "Aš nepažįstu šios ponios, sako, kad ji su žuvusiuoju nugyveno 20 metų santuokoje. Aš atstovauju mirusiojo broliui Valerijui ir tai šeimos daliai, kuri nenori nė cento", — sakė Dobrovinskis.

  Pirmadienio vakarą Jefremovas Maskvos centre vairuodamas "Jeep Grand Cherokee" išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su "Lada", kurios vairuotojas — internetinės parduotuvės kurjeris Sergejus Zacharovas — buvo skubiai paguldytas į Sklifosovskio ligoninę, kur antradienio rytą mirė.

  Policija sulaikė aktorių. Ekspertizė nustatė, kad per įvykį aktorius buvo neblaivus. Be to, jo kraujyje rasta kokaino ir marihuanos pėdsakų.

  Baudžiamoji byla iškelta pagal straipsnį dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo būnant apsvaigusiam, lėmusio avariją, kurioje žuvo žmogus (už tai gresia iki 12 metų laisvės atėmimo). Tyrimą perėmė Maskvos prokuratūra.

  Dar šia tema

  Rusijos aktorius Michailas Jefremovas sukėlė avariją, jam gresia iki 12 metų kalėjimo
  Teismas Michailui Jefremovui paskyrė namų areštą
  Tegai:
  Michailas Jefremovas, advokatas, Rusija

  Svarbiausios temos