00:36 2020 Liepos 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1286
 • RUB79.4434
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Skandalingojo filmo "Tekstas" žvaigždė Kristina Asmus nusprendė paviešinti išsiskyrimo su vyru — komiku Gariku Charlamovu — detales

  VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Rusijos aktorė Kristina Asmus papasakojo apie santuokos su pramogų pasaulio atstovu Gariku Charlamovu žlugimą: nuoširdi išpažintis buvo paskelbta jos Instagram paskyroje.

  Dainininkė Lolita Miliavskaja su vyru Dmitrijumi Ivanovu, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Антон Белицкий

  Aktorės ir "Comedy Club" prezidento skyrybų procesas yra karščiausia tema įžymybių aplinkoje. Ir nors istorijos herojai išsiskyrė ramiai, aplinka bando išsiaiškinti visas netikėto santykių nutraukimo detales, tvirtindama, kad "nėra dūmų be ugnies".

  Asmus nusprendė atskleisti santykių su Charlamovu nutraukimo paslaptis: ji pakomentavo pasirodžiusią melagingą informaciją ir įvardijo išsiskyrimo iniciatorių.

  "Sprendimas išsituokti yra mano. Vis tiek abu turi dirbti dėl santykių", — pažymėjo aktorė.

  Žvaigždė atsisako duoti interviu ir prašo žiniasklaidos atstovų jai neskambinti, nes per jų atkaklumą išsikrauna jos išmanusis telefonas.

  Daugelis žvaigždės sekėjų iki šiol negali patikėti, kad žinia apie skyrybas yra tiesa, o ne šou "Comment Out" pokštas, ir tikisi, kad pora susitaikys, nors Asmus pareiškė, kad jie nedalyvavo šiame šou.

  Dar šia tema

  Skyrybų neišvengti? Blogiausias karantino poveikis sveikatai
  Garikas Charlamovas paskelbė apie skyrybas su Kristina Asmus
  Tegai:
  Rusija, skyrybos, Garikas Charlamovas, Kristina Asmus

  Svarbiausios temos