12:30 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1848
 • RUB87.6900
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pabrėžė, kad pataisos įsigalios tik tuo atveju, jei jas palaikys piliečiai

  VILNIUS, birželio 30 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas lemiamo balsavimo dėl Konstitucijos pataisų išvakarėse kreipėsi į rusus ir paragino juos balsuoti.

  Rusijos vadovas kalbėjo iš Tverės regiono, kuriame įrengtas Rževo memorialas sovietiniam kareiviui.

  © Ruptly .
  Vladimiro Putino kreipimasis į rusus balsavimo dėl Konstitucijos pataisų išvakarėse

  Jis pažymėjo, kad liepos 1-oji yra pagrindinė balsavimo dėl pataisų diena, ir pridūrė, kad kiekvienas turėtų tarti savo žodį, nes kiekvieno balsas yra svarbus.

  "Aš pakartosiu savo poziciją, aiškią, nesikeičiančią ir absoliučiai tvirtą: atnaujintas Konstitucijos tekstas ir visos siūlomos pataisos įsigalios tik jums pritarus ir jums palaikant", — sakė Vladimiras Putinas.

  Rusijos prezidentas teigė, kad balsuodami už pataisas ir priimdami svarbų sprendimą, rusai galvoja apie savo artimuosius ir vertybes, kurias turi žmonės.

  "Mes ne tik balsuojame už pakeitimus, kurie yra aiškiai išdėstyti teisės normose. Mes balsuojame už šalį, kurioje norime gyventi. Su šiuolaikišku švietimu ir sveikatos priežiūra. Su patikima socialine piliečių apsauga. Su efektyvia galia, atskaitingą visuomenei. Mes balsuojame už šalį, kuriai mes dirbame ir kurią norime perduoti savo vaikams ir anūkams", — sakė jis.

  Putinas taip pat padėkojo tiems, kurie jau balsavo.

  Balsavimas dėl Rusijos Federacijos Konstitucijos pataisų buvo numatytas balandžio 22 dieną, tačiau jį teko perkelti dėl pandemijos. Kita data buvo numatyta liepos 1 dieną. Dėl būtinybės atsižvelgti į epidemiologinę situaciją ir gyventojų saugumą nuspręsta, kad šalies gyventojai galės balsuoti nuo birželio 25 iki liepos 1 dienos.

  Dar šia tema

  Rusijos Federacijos Konstitucinis Teismas pripažino Konstitucijos pataisas teisėtomis
  Putinas paskyrė balsavimo dėl Konstitucijos pataisų datą
  Nausėda: būsimi Rusijos Konstitucijos pakeitimai kelia didelį susirūpinimą
  Tegai:
  Rusija, Konstitucija, pataisos, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos