19:12 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos prezidentas pagal tradiciją atvyko balsuoti į Rusijos mokslų akademijos apygardą, jis buvo be apsaugos priemonių, tačiau patalpos buvo iš anksto dezinfekuotos

  VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Prezidentas Vladimiras Putinas dalyvavo šalies balsavime dėl Konstitucijos pataisų, praneša RIA Novosti.

  Jis atvyko į balsavimo punktą numeriu 2151 Rusijos mokslų akademijoje, kur pagal tradiciją balsuoja įvairiuose rinkimuose.

  Rusijos prezidentas pasirodė rinkimų apylinkėje 10:57 ir nuėjo į kambarį. Ten jis parodė pasą, o rinkimų komisijos narys pažymėjo jį rinkėjų sąraše ir pasirašyti pasiūlė vienkartiniu tušinuku.

  Po to Putinas gavo balsavimo biuletenį ir nuėjo į balsavimo kabiną, o tada įmetė biuletenį į balsadėžę.

  Prezidentas buvo be kaukės ir pirštinių. Tačiau prieš balsavimą patalpos buvo dezinfekuotos.

  Šiandien, liepos 1 dieną, yra pagrindinė balsavimo dėl Rusijos Federacijos Konstitucijos pataisų diena. Iš pradžių balsavimas buvo paskirtas balandžio 22 dieną, tačiau atidėtas dėl koronaviruso epidemijos.

  Vėliau Putinas paskelbė naują balsavimo datą. Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją ir poreikį užtikrinti rusų saugumą, buvo nuspręsta balsuoti visą savaitę — nuo birželio 25 iki liepos 1 dienos. Dviejų regionų — Maskvos ir Žemutinio Naugardo — gyventojams organizuotas balsavimas internetu.

  VRK vakar pranešė, kad balsavime sudalyvavo 49,6 mln. rinkėjų, įskaitant ir dalyvavusius nuotoliniu būdu. Naujausiais duomenimis, šiandien iki 12 valandos vidutinis rinkėjų aktyvumas šalyje buvo 57,43 proc.

  Tegai:
  Konstitucija, Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos