13:10 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad incidentas įvyko Avačos upės žemupyje, pusantro kilometro atstumu nuo vienos iš toje vietoje esančių kavinių

  VILNIUS, liepos 2 — Sputnik. Lokys užpuolė žmogų, žvejojusį prie Avačos upės, Jelizovo rajone, Kamčiatkoje, praneša regioninė miškų ir laukinės gamtos apsaugos agentūra.

  Pažymima, kad incidentas įvyko Avačos upės žemupyje, pusantro kilometro atstumu nuo vienos iš toje vietoje esančių kavinių.

  "Vyrui sunkiai sužalota nugara, apatinės galūnės ir rankos. Iš plėšrūno gniaužtų vargais negalais žvejį išplėšė kolegos ir išvežė į Jelizovo rajono ligoninę", — sakoma pranešime.

  Agentūra pridūrė, kad imamasi priemonių pavojingam gyvūnui surasti. Rajono gyventojai buvo paraginti artimiausiu metu nesilankyti nurodytoje vietoje, o miške — laikytis saugos taisyklių ir turėti apsauginių priemonių nuo plėšrūnų.

  Viena didžiausių rudųjų lokių populiacijų Rusijoje yra Kamčiatkoje — daugiau nei 20 tūkstančių individų. Plėšrūnų išpuolių prieš žmones atvejų registruojama kasmet. 2020 metų birželio mėnesį Tigilės regione nuo lokio užpuolimo žuvo žvejys.

  Dar šia tema

  Vienos zoologijos sodas parodė pirmąjį baltojo lokio jauniklio pasivaikščiojimą
  "Visi labai riebūs". Mokslininkus sukrėtė poliarinių lokių sugebėjimai
  Tegul mama išgirs: Kamčiatkoje nufilmuota, kaip meškiukas ieško motinos
  Šleivas pažeidėjas: lokys bandė patekti į Lietuvą iš Baltarusijos — video
  Tegai:
  Kamčatka, gyvūnai, rudasis lokys

  Svarbiausios temos