07:22 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Ansčiau "The New York Times" paskelbė straipsnį, kuriame įvardijo "tarpininką" Rusijos ir Talibano "sąmoksle" Afganistane

  VILNIUS, liepos 2 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministerija pakomentavo tariamus Rusijos ir Talibano "slapto susitarimo" įrodymus.

  Pasak Rusijos Federacijos prezidento specialiojo atstovo Afganistane, Rusijos užsienio reikalų ministerijos Antrojo Azijos departamento direktoriaus Zamiro Kabulovo, straipsnyje buvo pareikšti tik nepagrįsti kaltinimai.

  "Mums reikia įrodymų, bet jų nėra. Tai yra nepagrįsti kaltinimai", — RIA Novosti sakė Kabulovas.

  Jis taip pat pažymėjo, kad niekada nebuvo girdėjęs apie straipsnyje nurodytą narkotikų kontrabandininką Rahmatą Azizį. Anot leidinio, jis tariamai buvo pagrindinis abiejų šalių tarpininkas.

  Kabulovo teigimu, perskaičius straipsnį kyla daugiau klausimų nei atsakymų. "Klastotės taip pat turi būti kruopščiai paruoštos", — pridūrė jis.

  Anksčiau NYT paskelbė straipsnį, kuriame įvardijo "tarpininką" Rusijos ir Talibano "sąmoksle" Afganistane. Anot straipsnio autorių, tai narkotikų kontrabandininkas Rahmatas Azizis.

  Preparatas Avifavir
  Фото: Российский фонд прямых инвестиций (РФПИ)

  Taip pat NYT, cituodamas neįvardintus žvalgybos pareigūnus, paskelbė straipsnį, kuriame teigiama, kad Rusijos karo žvalgyba tariamai siūlė atlygį Talibano kovotojams už išpuolius prieš amerikiečių kareivius Afganistane.

  Straipsnyje nepateikta jokių įrodymų. Talibano judėjimo atstovas Zabiullah Mujahid'as oficialiai paneigė amerikiečių leidinio kaltinimus.

  Anksčiau Sputnik radijas pranešė, kad Trampas taip pat pakomentavo NYT straipsnį apie Rusijos Federacijos "pagalbą" Talibanui.

  Dar šia tema

  Puškovas pakomentavo straipsnį apie "norintį įtikti" Putinui Makroną
  Apdorota 100 % balsavimo dėl Rusijos Federacijos Konstitucijos pataisų biuletenių
  Balsavimas dėl Rusijos Konstitucijos pataisų: kaip jis vyko kaimyninėse šalyse
  Tegai:
  Afganistanas, New York Times, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos