11:07 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Gegužę Nurmagomedovo tėvas buvo hospitalizuotas Maskvoje dėl koronaviruso infekcijos, tačiau vėliau buvo paskelbta, kad jis jau įveikė virusą

  VILNIUS, liepos 3 — Sputnik. Mirė koronavirusu užsikrėtęs UFC čempiono Habibo Nurmagomedovo tėvas Abdulmanapas, pranešė Čečėnijos vadovas Ramzanas Kadyrovas.

  "Draugai, mane pasiekė liūdna žinia, kad Abdulmanapas Nurmagomedovas paliko šį pasaulį. Visų Čečėnijos žmonių vardu nuoširdžiai užjaučiu Abdulmanapo Magomedovičiaus šeimą! Jis išėjo, palikęs gerą vardą ir užauginęs orią kartą. Tokia yra Visagalio valia, ir toks likimas!" — praneša RIA Novosti su nuoroda į Kadyrovo "Telegram" kanalą.

  Nurmagomedovų šeimos draugas Ramazanas Rabadanovas papasakojo apie Abdulmanapo Nurmagomedovo mirties priežastis.

  "Jį ištiko du insultai. Širdyje ir smegenyse. Širdį pavyko išgydyti, bet smegenys to neatlaikė. Jis mirė būdamas komoje. Padėtis buvo per sunki, buvo per vėlu. Gydytojai padarė viską, ką galėjo. Jie net bandė susisiekti su prezidentu, bet padėtis buvo per sunki", — cituoja Rabadanovą championat.com.

  Заслуженный тренер России Абдулманап Нурмагомедов
  © Sputnik / Виталий Тимкив
  Rusijos, Ukrainos sportininkas, treneris, TSRS laisvųjų imtynių sporto meistras Abdulmanapas Magomedovičius Nurmagomedovas

  Abdulmanapas Nurmagomedovas gegužės pradžioje buvo hospitalizuotas Maskvos ligoninėje su koronaviruso diagnoze. Vėliau Habibas Nurmagomedovas pranešė, kad COVID-19 buvo įveiktas, tačiau kilo inkstų ir širdies komplikacijų.

  Tegai:
  Habibas Nurmagomedovas, mirtis, koronavirusas

  Svarbiausios temos