13:11 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Ji sureagavo į Donaldo Trampo žodžius apie tai, kad Vašingtone buvo kuriama raketa, kuri būtų 17 kartų greitesnė už bet kokį panašų ginklą. Anot Amerikos prezidento, ši raketa "skrenda taip greitai, kad ją yra ypač sunku pastebėti"

  VILNIUS, liepos 11 — Sputnik. Maskva nenustoja stebėtis Amerikos pokyčiais karinėje srityje, Facebook su ironija rašė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova.

  Ji sureagavo į Donaldo Trampo žodžius apie tai, kad Vašingtone buvo kuriama raketa, kuri būtų 17 kartų greitesnė už bet kokį panašų ginklą. Anot Amerikos prezidento, ši raketa "skrenda taip greitai, kad ją yra ypač sunku pastebėti".

  "Greitis — tai šaunu. Belieka tik, kad į taikinį pataikytų, nes mes atsimename, kas nutiko "gražiosioms naujoms išmanioms raketoms" 2018 metais", — rašė ji.

  Prieš dvejus metus JAV, Didžioji Britanija ir Prancūzija užpuolė Siriją. Remiantis Rusijos generalinio štabo duomenimis, iš 105 paleistų raketų taikinį pasiekė tik 22.

  Buvo pranešta, kad brangios ir vadinamosios išmaniosios raketos padarė didžiausią žalą ūkiniams pastatams. Dvi iš jų nesprogo ir pateko Rusijos kariuomenės žinion. Ekspertai pažymėjo, kad šiose raketose nebuvo iš esmės naujų dalių, tačiau jų tyrimas padės patobulinti esamas kovos su tokiais ginklais priemones.

  Dar šia tema

  "Sumanė blogybę": kodėl NATO didina kariuomenę prie Rusijos sienų
  Lavrovas: START III sutarties likimas nulemtas
  Tegai:
  Donaldas Trampas, Marija Zacharova, raketa, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos