01:48 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Taip senatorius pakomentavo žinią apie Ukrainos ir Baltarusijos užsienio reikalų ministrų vadovų telefoninį pokalbį ir informaciją, kad Makėjus buvo pakviestas kaip garbės svečias į Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos užsienio reikalų ministrų susitikimą

  VILNIUS, rugpjūčio 2 — Sputnik. Baltarusiją pradėjo atvirai vilioti "į žaidimus prieš Rusiją", savo Telegram kanale sakė Rusijos Federacijos tarybos Informacijos politikos ir ryšių su žiniasklaida komisijos vadovas Aleksejus Puškovas.

  Senatorius pakomentavo portalo "Ukraina.ru" pranešimą apie Ukrainos ir Baltarusijos užsienio reikalų ministerijų vadovų Dmitrijaus Kulebos ir Vladimiro Makėjaus telefoninius pokalbius. Pažymima, kad Makėjus buvo pakviestas kaip garbės svečias į Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos užsienio reikalų ministrų susitikimą.

  "Prasideda atviras Baltarusijos įtraukimas į antirusiškas žaidynes. Liublino trikampis yra nukreiptas prieš Rusiją visais savo kampais. Minskas skatinamas imtis tolesnių veiksmų prieš Maskvą", — sakė Puškovas.

  Politikas mano, kad "Liublino trikampiu" Varšuva siekia pasiekti Juodąją jūrą.

  Lietuva, Lenkija ir Ukraina nusprendė sukurti "Liublino trikampį", kuris bus sutelktas į trijų šalių santykių gilinimą. Trijų šalių užsienio reikalų ministrai lankėsi daugiašalėje Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigadoje LITPOLUKRBRIG.

  Ukrainos užsienio reikalų ministro Dmitrijaus Kulebos teigimu, "Liublino trikampis" taip pat gali tapti priemone sudominti tas šalis, kurioms reikia glaudesnių ryšių su Vakarais, visos Europos struktūromis.

  Dar šia tema

  Saviškių nepaliekame: kaip Rusija padeda kaimyninėms šalims kovoti su COVID-19
  Trampas papasakojo apie bendradarbiavimą su Rusija dėl branduolinio susitarimo
  Tegai:
  Lenkija, Juodoji jūra, Baltarusija, Rusija, Aleksejus Puškovas

  Svarbiausios temos