06:08 2020 Rugsėjo 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1702
 • RUB92.1625
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pasak FBK spaudos sekretorės Kiros Jarmyš, tinklaraštininkas yra komos būklės intensyvios terapijos skyriuje

  VILNIUS, rugpjūčio 20 — Sputnik. Aleksejus Navalnas yra kritinės būklės, jis gydomas intensyvios terapijos skyriuje, sakė Omsko greitosios pagalbos ligoninės Nr. 1 (BSMP-1) vyriausiasis gydytojas Aleksandras Murachovskis.

  Anksčiau Navalno spaudos sekretorė Kira Jarmyš "Twitter" parašė, kad lėktuvas, kuriuo opozicionierius skrido iš Tomsko į Maskvą, skubiai nusileido Omske dėl to, kad Navalnui skrydžio metu sutriko sveikata. Ji mano, kad tai buvo apsinuodijimas toksinais. BSMP-1 patvirtino Navalno hospitalizaciją.

  "Aleksejus Navalnas yra intensyvios terapijos skyriuje, sunkios būklės", — RIA Novosti cituoja Murachovskį.

  Ligoninė pridūrė, kad Navalno būklė vertinama kaip "sunki, stabili".

  Pasak Jarmyš, tinklaraštininkas yra komoje.

  "Aleksejui vis dar atliekama dirbtinė plaučių ventiliacija. Jis yra komoje, sunkios būklės. Tyrimo rezultatų dar nėra", — savo "Twitter" puslapyje parašė Jarmyš.

  Kaip pažymėta oro linijų S7 spaudos tarnyboje, lėktuve Navalnas nevalgė ir negėrė.

  "Netrukus po pakilimo S7 2614 Tomskas–Maskva vieno iš keleivių Aleksejaus Navalno sveikatos būklė smarkiai pablogėjo. Ekipažas dirbo greitai ir griežtai laikydamasis procedūrų. Skrydžio palydovai nedelsdami informavo orlaivio vadą, ir jis priėmė sprendimą tūpti artimiausiame oro uoste Omske. Aleksejus lėktuve nieko nevalgė ir negėrė", — pranešė spaudos tarnyba.

  Jie pažymėjo, kad lėktuvą pasitiko greitosios medicinos pagalbos komanda, Navalnas buvo nuvežtas į intensyviosios terapijos skyrių.

  Navalno diagnozė gali būti nustatyta ketvirtadienį, vyksta simptominis gydymas, sakė Omsko greitosios pagalbos ligoninės Nr. 1 vyriausiojo gydytojo pavaduotojas Anatolijus Kaliničenka.

  "Šiuo metu yra keletas diagnozių, kurios yra atmestos, patvirtinamos arba dar tikrinamos. Taikoma daugybė medicininių ir diagnostinių priemonių, vyksta laboratoriniai, instrumentiniai tyrimai, susijusių specialybių gydytojų konsultacijos, konsiliumai ir panašiai", — teigė Kaliničenka.

  "Šiandien, manau, tiksliai apibrėšime diagnozę. Nepaisant to, simptominis gydymas, viskas, ko reikia šiandien, atliekamas pilnai", — pridūrė jis.

  Tegai:
  apnuodijimas, Rusija

  Svarbiausios temos