02:24 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Ginklas pozicionuojamas kaip nauja platforma, kurios pagrindu planuojama gaminti įvairaus kalibro ir įvairiausiems tikslams skirtus ginklus

  VILNIUS, rugpjūčio 20 — Sputnik. Koncernas "Kalašnikov" pradėjo AK-12 automatų tiekimą į kaimynines šalis, interviu RIA Novosti sakė koncerno generalinis direktorius Dmitrijus Tarasovas.

  "Šiuo metu vyksta darbas, kurį turi priimti kitos teisėsaugos institucijos [be Gynybos ministerijos — Sputnik]. Be to, pradėtas tiekimas kaimyninėms šalims", — sakė Tarasovas, nepatikslinęs, į kurias šalis tiekiamos atsargos.

  Jis taip pat sakė, kad koncernas iki šiol įvykdė įsipareigojimus dėl AK-12 automatų tiekimo Rusijos gynybos ministerijai iki 2020 metų.

  "Mūsų pagrindinė gamybos vieta Iževske, "Koncern Kalašnikov", jau pradėjo vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus pagal Valstybės gynybos 2021 metų įsakymą", — aiškino generalinis direktorius.

  AK-12 ir AK-15 iš 5,45 ir 7,62 milimetrų kalibro buvo sukurti koncerno "Kalašnikov" programoje "Ratnik" kaip perspektyvaus Rusijos kariuomenės aprūpinimo komplekso elementas, o 2018 metų pabaigoje juos įdiegė Rusijos armija.

  AK-12 išdėstoma kaip nauja platforma, kurios pagrindu planuojama gaminti įvairaus kalibro ir įvairios paskirties ginklus — tiek karinius, tiek civilinius. Civilinė AK-12 versija vadinama AK TR3.

  Dar šia tema

  Kodėl bepilotis Rusijos "medžiotojas" kelia nerimą JAV ir NATO
  "Doktrinoje jaučiama agresija": JAV kariškiai ketina užgrobti Žemės orbitą
  Tegai:
  gamyba, ginklai, Rusija

  Svarbiausios temos