19:55 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1740
 • RUB89.1500
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Jefremovas birželio pradžioje Maskvoje įvažiavo į priešingą eismo juostą ir trenkėsi į automobilį "Lada", kurio vairuotojas po patirtų sužalojimų mirė ligoninėje

  VILNIUS, rugpjūčio 20 — Sputnik. Michailas Jefremovas kitą dieną po avarijos kentėjo nuo pagirių, visas kūnas buvo nusėtas mėlynių, ant kaklo buvo kraujosruvų, sakė jo žmona Sofija Kruglikova Maskvos Presnenskio teisme.

  "Jam buvo pagirios. Ant jo kaklo buvo kraujosruvos, o tada aš pasižiūrėjau — mėlynės ant viso kūno", — cituoja Kruglikovą RIA Novosti.

  Ji pridūrė, kad apie incidentą jie pradėjo kalbėtis tik trečią dieną po eismo įvykio.

  Jefremovas birželio 8 dienos vakarą, Maskvos "Sadovoje kolco" vairuodamas "Jeep Grand Cherokee", įvažiavo į priešingą eismo juostą ir trenkėsi į automobilį "Lada", kurio vairuotojas, internetinės parduotuvės kurjeris Sergejus Zacharovas, po patirtų sužalojimų mirė ligoninėje. Prokuratūros duomenimis, įvykio metu aktorius buvo apsvaigęs nuo alkoholio ir narkotikų. 

  Jefremovui taikomas namų areštas, jam gresia nuo 5 iki 12 metų kalėjimo. Iš pradžių jis pripažino savo kaltę dėl avarijos, bet vėliau pakeitė taktiką ir nusprendė vengti atsakomybės.

  Dar šia tema

  Gydytojai pranešė teismui apie Jefremovo sveikatos būklę  
  Advokatas griežtai atsakė tiems, kurie abejoja Jefremovo insultu
  Jefremovo advokatas papasakojo apie aktoriaus sveikatos būklę  
  Tegai:
  Rusija, eismo įvykis, Michailas Jefremovas

  Svarbiausios temos