05:47 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaip pažymėjo aktorius, posėdžio metu salėje jis girdi juokelius, todėl paliks Pašajevą ir Šargorodskają kaip konsultantus

  VILNIUS, rugpjūčio 21 — Sputnik. Aktorius Michailas Jefremovas teigė, kad atsisako savo dabartinių teisininkų paslaugų ir samdys "kitus, kurie yra stipresni".

  Aktorius Michailas Jefremovas
  © Sputnik / Пресс-служба Таганского суда

  "Mano gynėjai bandė mane įtikinti, kad pas mus teisingiausias teismas. Kai atėjo iš mūsų pusės žmonės, ligoti ir silpni, juos išjuokė [nukentėjusių advokatas — Sputnik]. Tas pats nutiko ir su mano advokatu (Elmanu) Pašajevu ir tos šypsenos iš [nukentėjusiųjų advokato Aleksandro] Dobrovinskio, ir salėje girdžiu juokelius. Noriu, kad mano advokatai liktų kartu su manimi kaip konsultantai, o aš pasamdysiu kitus, stipresnius", — RIA Novosti cituoja Jefremovą.

  Aktorius teisėjui paaiškino, kad jis "turi pažįstamus advokatus Padvą ir Nikolskį".

  Jefremovą gynė Pašajevas ir Jelizaveta Šargorodskaja.

  Aktoriui gresia iki 12 metų kolonijos dėl to, kad birželio 8 dieną, Maskvos centre vairuodamas "Jeep Grand Cherokee" neblaivus, jis išvažiavo į priešingą juostą ir susidūrė su "Lada". Automobilio vairuotojas, internetinės parduotuvės kurjeris Sergejus Zacharovas, vėliau mirė ligoninėje.

  Dar šia tema

  Advokatas griežtai atsakė tiems, kurie abejoja Jefremovo insultu
  Jefremovo advokatas papasakojo apie aktoriaus sveikatos būklę  
  Žuvusio avarijoje Zacharovo sūnus prašė Jefremovui skirti maksimalią bausmę
  Tegai:
  advokatas, Rusija, Michailas Jefremovas

  Svarbiausios temos