08:53 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Gydytojai tęsė gydymą ir stabilizavo tinklaraštininko būklę, taip pat Omsko ligoninėje laukia patvirtinančių dokumentų iš kolegų Berlyne

  VILNIUS, rugpjūčio 21 — Sputnik. Gydytojai leido gabenti Aleksejų Navalną gydytis į užsienį, pranešė Omsko greitosios pagalbos ligoninės Nr. 1 vyriausiojo gydytojo pavaduotojas Anatolijus Kaliničenka.

  Jis papasakojo, kad vokiečių gydytojų, su kuriais jie konsultavosi, komanda atvyko į Omską.

  "Komanda mano, kad pacientą galima gabenti, jie garantavo, kad nugabens jį į nurodytą vietą, tai yra, į Berlyną. <...> Tačiau tuo metu turėjome teigiamą dinamiką, kritinės būsenos lygis, kuris buvo dienos metu, mažėjo, todėl kartu su kolegomis iš Vokietijos nusprendėme kartu laikyti šį klausimą per ankstyvu", — RIA Novosti cituoja gydytoją.

  Jis pridūrė, kad paciento gydymas buvo tęsiamas ir jo būklė stabilizavosi. Taip pat Omsko ligoninė laukia patvirtinančių dokumentų iš priimančios šalies.

  Ryte specializuota medicinos tarnyba atskrido į Omską iš Vokietijos, kad nugabentų Navalną į Berlyno kliniką "Charite". Iniciatorius buvo organizacija "Cinema for Peace".

  Omsko oro uosto informacinėje tarnyboje RIA Novosti pranešė, kad "Bombardier Challenger 604" lėktuvo išvykimas numatytas rugpjūčio 22 rytą.

  Ketvirtadienio rytą lėktuvas, kuriuo Navalnas skrido iš Tomsko į Maskvą, skubiai nusileido Omske dėl to, kad Navalnui skrydžio metu sutriko sveikata. Navalno spaudos sekretorė Kira Jarmyš mano, kad tinklaraštininkas apsinuodijo. Ji tvirtina, kad lėktuve Navalnas nevalgė ir negėrė. Ligoninė teigė, kad apsinuodijimas yra tik viena iš galimų Navalno būklės priežasčių.

  Dar šia tema

  Navalnas buvo skubiai hospitalizuotas
  Šaltinis įvardino incidento su Navalnu versiją
  Gydytojai uždraudė perkelti Navalną į kitą ligoninę
  Tegai:
  Rusija

  Svarbiausios temos