11:39 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (102)

  Daugiau nei 20 šalių jau pateikė paraiškas įsigyti Rusijos vakciną, sakė Rusijos Federacijos pramonės ir prekybos ministerijos vadovas Denisas Manturovas

  VILNIUS, rugpjūčio 22 — Sputnik. Kaip pažymėjo Rusijos Federacijos pramonės ir prekybos ministras Denisas Manturovas, kai kurios valstybės yra pasirengusios pradėti pirkti Rusijos vakcinas jau dabar. Pristatymai prasidės plečiant gamybą, taip pat, kai įvairios institucijos, visų pirma Gamalėjaus institutas, susiderins su užsienio kolegomis.

  "Kad galėtume priimti sprendimą, reikia pereiti aprobacijų ciklą. Kažkas šiandien yra pasirengęs pirkti, bet mes nesame pasirengę, nes turime patys spręsti savo problemas", — RIA Novosti cituoja ministrą.

  Rusijos sveikatos apsaugos ministerija anksčiau užregistravo pirmąją pasaulyje vakciną nuo COVID-19, kurią kartu su Rusijos tiesioginių investicijų fondu sukūrė Gamalėjaus institutas.

  Vakcina nuo koronaviruso
  © Sputnik / Пресс-служба АФК "Система"

  Ji buvo pavadinta "Sputnik V". Investicijų fondo vadovas Kirilas Dmitrijevas pranešė, kad fondas sulaukė paraiškų iš daugiau nei 20 šalių, norinčių nusipirkti milijardą vakcinos nuo koronaviruso dozių. Taip pat jis pažymėjo, kad Rusija susitarė dėl vakcinų gamybos penkiose šalyse, turimi pajėgumai leidžia pagaminti 500 milijonų dozių per metus.

  Naujausiais duomenimis, Lietuvoje bendras koronaviruso atvejų skaičius siekia 2594. Iš jų 1766 pasveiko, 84 pacientai mirė. Dabar gydosi 731 žmogus.

  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (102)

  Dar šia tema

  Paskelbtas masinio skiepijimo nuo COVID-19 pradžios laikas Rusijoje
  Mokslininkas sako, kad Lietuvoje bus keletas COVID-19 pikų
  Medicinos mokslų daktaras: draudžiama vartoti alkoholį prieš vakcinaciją nuo COVID-19
  Tegai:
  vakcina, COVID-19, koronavirusas, Rusija

  Svarbiausios temos