03:39 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)

  Kūrėjų teigimu, naujoji sistema yra "universali priemonė" saugumui didinti, ypač organizacijose, kuriose dirba daug darbuotojų

  VILNIUS, rugpjūčio 23 — Sputnik. Kontroliuojančioji bendrovė "Švabė" ("Rostech" dalis) ruošiasi išleisti "antikovidinių" termovizorių modifikaciją, turinčią veido atpažinimo ir savarankiško sprendimų priėmimo funkcijas, praneša įmonės spaudos tarnyba.

  Vakcinos nuo COVID-19 gamyba gamykloje Binnopharm, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Пресс-служба АФК "Система"

  "Termovizorių, kuriuos "Švabė" sukūrė kovai su koronavirusu, pagrindu bus sukurta intelektuali įranga žmonių kontrolei ir praleidimui kontrolinėse. Naujovė apima termovizorių, darbo vietą su specialia programine įranga ir absoliučiai juodą korpusą vaizdui kalibruoti. Kompleksas taip pat turi galimybę integruotis su objekto prieigos kontrolės ir valdymo sistema, jame įrengtas viso formato ekranas gaunamai informacijai vizualizuoti", — RIA Novosti cituoja "Švabės" pareiškimą.

  Naujoji sistema buvo pavadinta "Zorkij" — su tokiu prekės ženklu 1948–1960 metais Krasnogorsko Zverevo gamykloje buvo gaminama mažo formato tolimojo matavimo vaizdo kamerų šeima.

  Kūrėjų teigimu, naujoji sistema yra universali priemonė padidinti saugumą, ypač organizacijose, kuriose dirba daug žmonių.

  "Jei darbuotojai bus įtraukti į specialią duomenų bazę, dar prieš tai, kai asmens leidimas bus pridėtas prie aparato, kompleksas priims sprendimus ar įleisti ir išleisti asmenį ar ne, identifikuos jo asmenybę tokiais parametrais, kaip, pavyzdžiui, lytis, atpažins, ar jo veidas yra paslėptas už apsauginės kaukės, įrašys vaizdo įrašus ir dar daugiau", — pažymėjo spaudos tarnyba.

  Tuo pačiu metu žmogiškasis veiksnys darbe yra sumažintas — sistema gali vykdyti savo veiklą savarankiškai, prireikus pranešdama operatoriui ar kitam atsakingam asmeniui.

  "Sistema surinkta ir veikia visu pajėgumu, "Švabės" specialistai rengia komercinę dalį ir pardavimo strategiją. Naujovė turėtų patekti į rinką artimiausiu metu", — apibendrino įmonė.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)
  Tegai:
  koronavirusas, Rusija

  Svarbiausios temos