10:30 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Po gilios modernizacijos orlaivio kovinės galimybės padidėjo dvigubai, tai žymiai padidins navigacijos tikslumo ir patikimumo rodiklius, prailgins aviacijos komplekso eksploatavimo laiką ir pagerins orlaivio kilimo ir tūpimo charakteristikas

  VILNIUS, rugpjūčio 23 — Sputnik. Modernizuotas raketnešis Tu-95MSM pradėjo savo pirmą skrydį Taganrogo aerodrome, praneša RIA Novosti su nuoroda į Rusijos gynybos ministerijos Informacijos ir masinių komunikacijų departamentą.

  Anot pranešimo, Rusijos gynybos ministrui Sergejui Šoigu buvo pranešta apie pirmojo eksperimentinio modernizuoto strateginio raketnešio Tu-95MSM skrydžio bandymų pradžią rugpjūčio 23 dieną, prieš Tarptautinio karinio-techninio forumo "Army-2020" atidarymą, naujausių aviacijos technikos parodos apžiūros metu, aerodrome "Kubinka".

  Pažymima, kad pirmąjį skrydį Tu-95MSM atliko dieną prieš Berijevo aerodrome, Taganroge. Skrydis vyko įprastu režimu, 9000 metrų aukštyje, truko 2 valandas 33 minutes, sistemos ir įranga veikė be jokių pastabų, rašoma pranešime.

  "Tai yra orlaivis su nauju ginkluotės kompleksu, su nauja įmontuota elektronine įranga, su naujais modifikuotais varikliais, naujais sraigtais. Po šios modernizacijos transporto priemonės kovinės galimybės padidėjo dvigubai. Po skrydžio bandymai bus tęsiami. Strateginių raketnešių parko modernizavimas toliau eis šiuo keliu", — sakoma pranešime.

  Pažymima, kad modernizavimas žymiai padidins navigacijos tikslumo ir patikimumo rodiklius, prailgins aviacijos komplekso eksploatavimo laiką ir pagerins orlaivio kilimo ir tūpimo charakteristikas.

  Kaip pranešama, Tu-95MSM įdiegtos naujos sistemos: ginklų valdymo, orlaivio valdymo, skrydžių ir navigacijos įranga, laive esanti ryšio sistema, radiolokacinė stotis ir objektyvinės kontrolės priemonės.

  "Atlikto darbo rezultatas žymiai padidins aviacijos komplekso efektyvumo rodiklius, kai jis bus naudojamas pagal paskirtį", — priduriama pranešime.

  Dar šia tema

  Nufilmuota, kaip Rusijos raketnešius Tu-95 lydėjo Japonijos naikintuvai — video
  Paskelbtos sunkiasvorio raketnešio "Proton-M" paleidimo nuotraukos
  Tegai:
  raketnešis, Rusija

  Svarbiausios temos