10:15 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Posėdis dėl mirtinos avarijos, kurią sukėlė aktorius, buvo atidėtas rugpjūčio 31 dienai, kad Jefremovas galėtų rasti naują teisininką

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Garsaus Rusijos aktoriaus Michailo Jefremovo bylos nagrinėjimas buvo atidėtas savaitei, praneša RIA Novosti su nuoroda į Maskvos Presnenskio teismą.

  Į susitikimą aktorius atvyko vienas rugpjūčio 24 dieną. Jefremovas paprašė teismo atlikti keleivio sėdynės oro pagalvės biologinį tyrimą, kol jis ieškos naujo advokato. Teismas atsisakė svarstyti klausimą dėl ekspertizės atlikimo nedalyvaujant teisininkams ir davė jam dar vieną savaitę susirasti advokatą.

  Michailas Jefremovas
  Пресс-служба Пресненского суда

  "Atidėti iki rugpjūčio 31 dienos, 11 valandos", — nusprendė mirtinos avarijos bylą nagrinėjanti teisėja Jelena Abramova.

  Praėjusią savaitę Michailas Jefremovas atsisakė savo advokatų Elmano Pašajevo ir Jelizavetos Šargorodskajos. Jie tvirtino, kad aktoriaus mašiną vairavo ne jis pats, o kažkas kitas. Remiantis jų versija, tai gali įrodyti, kad ant vairuotojo sėdynės oro pagalvės yra biologinių pėdsakų, kurie nepriklauso Jefremovui.

  Aktoriui gresia iki 12 metų laisvės atėmimo bausmė dėl to, kad birželio 8 dieną, Maskvos centre vairuodamas "Jeep Grand Cherokee" neblaivus, jis išvažiavo į priešingą juostą ir susidūrė su "Lada". Automobilio vairuotojas, internetinės parduotuvės kurjeris Sergejus Zacharovas, vėliau mirė ligoninėje.

  Dar šia tema

  Žuvusio avarijoje Zacharovo sūnus prašė Jefremovui skirti maksimalią bausmę
  Jefremovo žmona papasakojo apie aktoriaus būklę praėjus dienai po eismo įvykio
  Tegai:
  Michailas Jefremovas

  Svarbiausios temos