05:06 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Jefremovas birželio pradžioje Maskvoje įvažiavo į priešingą eismo juostą ir trenkėsi į automobilį "Lada", kurio vairuotojas po patirtų sužalojimų mirė ligoninėje

  VILNIUS, rugpjūčio 31 — Sputnik. Michailas Jefremovas teisme paprašė išpildyti jo "paskutinį norą".

  Aktorius teigė, kad buvo "nuteistas mirties bausme" jau kitą dieną po avarijos Smolenskajos aikštėje, kai nukentėjusios pusės gynėjai federaliniais kanalais pasakojo apie jo kaltę.

  Aktorius Michailas Jefremovas
  Пресс-служба Пресненского суда

  Tačiau, pasak Jefremovo, jis niekada nesėdo už vairo girtas ir sėdėjo tik keleivio vietoje. Aktorius kreipėsi į teismą su prašymu dėl ekspertizės, kuri, jo manymu, padės išsiaiškinti, kas iš tikrųjų vairavo avarijos metu.

  "Prašau jūsų, išpildykite paskutinį mano norą: atlikite ekspertizę automobilyje", — cituoja aktorių televizijos kanalas "REN".

  Neseniai Michailas Jefremovas atsisakė savo advokatų Elmano Pašajevo ir Jelizavetos Šargorodskajos. Jie tvirtino, kad aktoriaus mašiną vairavo ne jis pats, o kažkas kitas. Remiantis jų versija, tai gali įrodyti, kad ant vairuotojo sėdynės oro pagalvės yra biologinių pėdsakų, kurie nepriklauso Jefremovui.

  Aktoriui gresia iki 12 metų laisvės atėmimo bausmė dėl to, kad birželio 8 dieną, Maskvos centre vairuodamas "Jeep Grand Cherokee" neblaivus, jis išvažiavo į priešingą juostą ir susidūrė su "Lada". Automobilio vairuotojas, internetinės parduotuvės kurjeris Sergejus Zacharovas, vėliau mirė ligoninėje.

  Dar šia tema

  Jefremovo žmona papasakojo apie aktoriaus būklę praėjus dienai po eismo įvykio
  Jefremovas pareiškė, kad atsisako advokatų paslaugų ir samdys "stipresnius"
  Jefremovo bylos nagrinėjimas atidėtas savaitei
  Tegai:
  eismo įvykis, Rusija, Michailas Jefremovas

  Svarbiausios temos