21:33 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1740
 • RUB89.1500
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Aktorius tvirtina, kad dievina Rusijos literatūrą, muziką, kultūrą, bei primena istoriją, kaip Putinas pats jam įteikė pasą

  VILNIUS, rugsėjo 1 — Sputnik. Garsus aktorius Žeraras Depardjė (Gérard Depardieu), kalbėdamas Prancūzijos kanalo "Canal +" laidoje, teigė nenorintis susitikti su Prancūzijos prezidentu Emanueliu Makronu, tuo tarpu jis ne kartą matė Rusijos lyderį Vladimirą Putiną.

  "Su (Prancūzijos prezidentu Emanueliu Makronu) niekada nesu susitikęs. Jis man skambino du ar tris kartus... bet aš pasakiau "ne, aš nelabai noriu" (susitikti). Tai nėra mano pasaulis... Prancūzijoje aš nebalsavau, balsavau Rusijoje, Rusijos ambasadoje", — sakė aktorius.

  Jis pažymėjo, kad "nelabai pažįsta Rusiją". "Dievinu rusus, dievinu jų literatūrą, muziką, kultūrą. Tačiau tuo pačiu metu žinau, kad tai sudėtinga šalis, sunki", — pridūrė Depardjė.

  Vladimiras Putinas su Emanueliu Makronu
  © Sputnik / Алексей Никольский

  Pasak aktoriaus, kartą jam paskambino Putinas ir pasakė: "Žerarai, atvažiuok". "Jis man atsiuntė lėktuvą... Jis davė man pasą", — tęsė jis.

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė dekretą 2013 metų sausio 1 dieną dėl Rusijos pilietybės suteikimo Depardjė.

  Jis pridūrė, kad kartais susitinka su Rusijos vadovu ir "su juo daug juokiasi", tačiau "nemato jo kas tris ar keturis mėnesius". "Aš žinau, kad žurnalistai mano, jog jis yra monstras, bet aš niekada nemačiau monstro priešais save. Rusijos žmonės yra labai laimingi. Gerai, to negalima pasakyti, bet kad ir kur būčiau... Žinoma, yra ir tokių, nepriimtinų dalykų. Bet aš jų nemačiau", — apibendrino aktorius.

  Tegai:
  Rusija

  Svarbiausios temos