13:46 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos prezidentas pabrėžė, kad efektyviai spręsti problemas galima tik remiantis šiuolaikinėmis žiniomis

  VILNIUS, rugsėjo 1 — Sputnik. Rusijos civilizacijos ateitis priklausys nuo technologinio vystymosi problemų sprendimo efektyvumo. Tokią prognozę Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pateikė per bendrą Rusijoje vykusią atvirą pamoką, kurią tiesiogiai transliavo Rusijos švietimo ministerijos grupė "VKontakte".

  Valstybės vadovas pabrėžė, kad efektyviai išspręsti bet kokią problemą galima tik remiantis šiuolaikinėmis žiniomis, naudojant išsamius duomenis ir įvairius matematinius skaičiavimus. Putinas pažymėjo, kad šiandien bet kurios pramonės pasiekimai yra labai paklausūs.

  "Žmogui labai svarbu išmokti mokytis savarankiškai, įgyti naujų žinių, pereiti iš vienos srities į kitą, daryti atradimus žinių sandūroje, mokslų ir disciplinų sandūroje, o norint turėti tokį įgūdį, reikia turėti esminę pagrindinių žinių bazę", — sakė prezidentas moksleiviams, pažymėdamas, kad jei žmogus aistringai domisi kokia nors veikla, jis pasieks rezultatų.

  Anksčiau Vladimiras Putinas sakė, kad po pandemijos visa Rusijos švietimo sistema grįžta prie įprasto darbo, tačiau kai kurie apribojimai išliks ir jų reikia laikytis.

  Dar šia tema

  Baltarusija ir kova su COVID-19: apie ką Putinas kalbėjo dideliame interviu
  Putinas pripažino Baltarusijos prezidento rinkimus teisėtais
  Kremlius paneigė pranešimus apie "praleistą" Putino skambutį Trampui
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos