11:30 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Sporto ir pramogų laidoje kelios poros varžosi dailiojo čiuožimo rungtyje. Pagrindinis laidų vedėjas bus olimpinis čempionas Aleksejus Jagudinas

  VILNIUS, rugsėjo 2 — Sputnik. Rusijos čiuožėjai Alinai Zagitovai pasiūlyta tapti "Ledynmečio" laidos vedėja, praneša "Sport24", remdamasi šaltiniu.

  Pažymima, kad vyko ilgos ir sunkios derybos dėl sportininkės karjeros neapibrėžtumo.

  Kaip rašoma sporto svetainėje, šį sezoną Zagitova pasirinko televizijos naudai. Kadangi filmavimas vyks sezono įkarštyje, ji negalės pasirodyti Rusijos taurės etapuose.

  Pagrindinis "Ledynmečio" vedėjas bus olimpinis čempionas Aleksejus Jagudinas.

  Gerbiama Rusijos Federacijos trenerė Tatjana Tarasova interviu "Čempionat" pažymėjo, kad jei Zagitova nuspręs prisijungti prie šou, tai bus puiku.

  "Tai yra geriausias mūsų šalies projektas, kurį myli visi žmonės. Džiaugiuosi, kad mūsų šalyje yra toks projektas", — sakė ji.

  Alina Zagitova — pirmoji Rusijos čiuožėja, pelniusi visus pasaulio dailiojo čiuožimo titulus, taip pat visus titulus jaunimo čiuožime.

  Gruodžio mėnesį olimpinė čempionė paskelbė, kad sustabdys karjerą ir praleis visus likusius dabartinio sezono turnyrus. Nepaisant to, ji toliau treniruojasi ir dalyvauja ledo šou.

  "Ledynmetis" — tai sporto ir pramogų šou, skirtas kelių dailiojo čiuožimo porų varžyboms. Vienas iš partnerių yra gerai žinomas Rusijos teatro, sporto, baleto, scenos, kino ar televizijos atstovas ir neužsiima šiuo sportu, o antrasis yra profesionalus čiuožėjas.

  Dar šia tema

  Čiuožėja Žilina pirmą kartą per savo karjerą atliko kaskadą su triguba ašimi
  Sulaukęs 50 metų Vanagas išmoko melžti ožką ir svajoja apie karvę
  Tegai:
  dailusis čiuožimas, Alina Zagitova

  Svarbiausios temos