04:59 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rados deputatai, buvęs SBU vadovas, buvęs Nacionalinio banko vadovas ir kai kurie kiti asmenys buvo įtraukti į "juodąjį sąrašą"

  VILNIUS, rugsėjo 5 — Sputnik. Rusijos vyriausybė išplėtė asmenines sankcijas prieš Ukrainą, į sąrašą pateko buvęs šalies prezidentas Petro Porošenka, atitinkamas nutarimas buvo paskelbtas teisinės informacijos portale.

  "Įtraukti šiuos Rusijos Federacijos Vyriausybės 2018 metų lapkričio 1 dienos nutarimo Nr. 1300 priedo Nr. 1 pakeitimus... Papildyti šį turinį 398 punktu: Porošenka Petro Aleksejevičius", — rašoma nutarime.

  Į sankcijų sąrašą taip pat patenka: buvęs Rados deputatas iš "Holos" ("Balsas") partijos, "Okean Elzy" muzikos grupės lyderis Sviatoslavas Vakarčiukas, Rados deputatas iš tos pačios frakcijos Jaroslavas Železniakas, Sergejus Rachmaninas, Kira Rudik, Aleksandra Ustinova ir Jaroslavas Jurčišinas, Rados deputatas iš "Naš kraj" ("Mūsų kraštas") Sergejus Velmožnyj, Rados deputatas, nepriklausomos Ukrainos kalnakasių profesinės sąjungos vadovas Michailas Volinecas, oro desantininkų daliniui vadovaujantis generolas Michailas Zabrodskis.

  Taip pat įtraukta Rados deputatė iš Petro Porošenkos frakcijos "Europos solidarumas" Jana Zinkevič, Olegas Sinjutka ir Sofija Fedina, buvęs Ukrainos nacionalinio banko vadovas Stepanas Kubivas, Rados deputatas iš "Batkivščinos" frakcijos Aleksejus Kučerenka, buvusi Rados deputatė Irina Lučenko, nefrakciniai Rados deputatai Sergejus Magera ir Musa Magomedovas, buvęs SBU vadovas Valentinas Nalivaičenka, Rados deputatas iš "Opozicijos platforma — Už gyvenimą" frakcijos Sergejus Taruta, Ukrainos ministro pirmininko pavaduotoja Europos ir euroatlantinės integracijos klausimais Olga Stefanišino.

  Dar šia tema

  Porošenka susipyko su Rados deputate dėl Putino pasveikinimo
  Lietuvos ambasada finansavo Maidano protestus, pareiškė buvęs Rados narys
  Tegai:
  Rusija, sankcijos, Ukraina, Petro Porošenka

  Svarbiausios temos