05:09 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  "Zetta" — kompaktiška trijų durų elektrinė transporto priemonė. Didžiausias elektromobilio greitis yra 120 kilometrų per valandą

  VILNIUS, rugsėjo 6 — Sputnik. "Zetta" dar kartą atidėjo pirmosios serijinės Rusijos elektromobilio išleidimo datą, praneša "Lenta.ru".

  Šiuo metu nėra pakankamai pinigų jai sukurti, skelbia laikraštis "Vedomosti". Bendrovei nepavyko gauti daugiau kaip 1 mln. eurų (99,9 mln. rublių) paskolos iš Pramonės plėtros fondo ekspertų tarybos, todėl gamybos laikotarpis perkeliamas į laikotarpį po 2020 metų.

  Российский электромобиль ZETTA
  © Photo : ФИПС
  Elektromobilis "Zetta"

  Fondas įsitikinęs, kad nepakaks "Zettai" nuosavų lėšų.

  "Bendrovei reikalingas investuotojas, kuris tiki produkto rinkos perspektyvomis ir yra pasirengęs kartu su fondu finansuoti projektą", — sakė organizacijos atstovas ir pridūrė, kad paskolos paraiška bus svarstoma dar kartą, kai tik įmonė ras rėmėją.

  Dar rugpjūčio pradžioje buvo manoma, kad pirmasis rusiškas serijinis elektromobilis pasirodys iki šių metų pabaigos.

  "Zetta" — kompaktiška trijų durų elektrinė transporto priemonė. Didžiausias elektromobilio greitis yra 120 kilometrų per valandą. Apytikslė jo kaina yra daugiau kaip 5000 eurų (450 tūkstančių rublių). Per metus planuojama pagaminti 15 tūkstančių automobilių ir didžiąją jų dalį išsiųsti eksportui.

  Dar šia tema

  Rusijoje vakciną nuo COVID-19 pradės testuoti savanoriai, vyresni nei 60 metų
  Pasieniečiai vėl aptiko kontrabandinius rūkalus į Klaipėdą trąšas gabenusiame traukinyje
  Tegai:
  elektromobilis, Rusija

  Svarbiausios temos