10:22 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė atsiprašė ir pažymėjo, kad ji omenyje turėjo netinkamą Amerikos pareigūnų elgesį

  VILNIUS, rugsėjo 6 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova teigė, kad jos socialinės žiniasklaidos įrašas, sulaukęs kritikos Serbijoje, buvo neteisingai interpretuotas.

  Vučičiaus vadovaujama Serbijos delegacija dviejų dienų vizitą praleido Jungtinėse Valstijose, kur surengė derybas su pasiskelbusio Kosovo "ministru pirmininku" Avdulah Hoti, po kurio šalys pasirašė susitarimą dėl ekonominio bendradarbiavimo, tarpininkaujant prezidentui Donaldui Trampui.

  Serbijos socialiniuose tinkluose išplatinta vizito metu padaryta nuotrauka, kurioje Serbijos lyderis sėdi ant kėdės, pastatytos toliau nuo Trampo stalo. Zacharova savo Facebook pakomentavo nuotrauką, prie Vučičiaus nuotraukos pridėdama ekrano kopiją iš filmo "Esminis instinktas" su garsiąja "koja ant kojos" scena.

  "Atsiprašau, bet mano įrašas buvo neteisingai interpretuotas! Vienintelis dalykas, kurį jis turėjo, buvo arogantiško "išskirtinio" požiūrio atmetimas. Protokolo gudrybės tapo viena iš gudrybių, kurią Amerikos pareigūnai reguliariai naudoja, kad dirbtinai sukurtų savo išskirtinę išvaizdą ir tai yra nepriimtina", — savo puslapyje socialiniame tinkle rašė Zacharova.

  Anksčiau Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovės įrašą pasmerkė Serbijos gynybos ministras Aleksandras Vulinas ir Kosovo ir Metohijos kanceliarijos direktorius Markas Džuričius. Vučičius taip pat sureagavo į įrašą.

  Dar šia tema

  Zacharova pakomentavo Estijos deputato žodžius apie RF "diktatūrą" Minsko atžvilgiu
  Austrijos URM paragino protingai priimti sprendimus dėl "Nord Stream-2"
  Tegai:
  Serbija, Marija Zacharova

  Svarbiausios temos