19:08 2020 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1692
 • RUB89.7875
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Aktorius pažymėjo, kad Jefremovas yra "be jokios abejonės" kaltas, tačiau jis yra toks silpnas ir sugniuždytas, kad nekelia jokio pavojaus visuomenei

  VILNIUS, rugsėjo 7 — Sputnik. Rusų aktorius Ivanas Ochlobystinas kreipėsi į Vladimirą Putiną savo "VKontakte" puslapyje su prašymu padėti Michailui Jefremovui, kuris bus teisiamas rugsėjo 8 dieną dėl mirtinos avarijos sukėlimo.

  Aktorius pažymėjo, kad Jefremovas "be jokios abejonės" kaltas, tačiau jis toks silpnas ir sugniuždytas, kad nekelia jokio pavojaus visuomenei. Pasak aktoriaus, jo kolega tapo "nuosprendžiu" pačiam sau, o dabar jo reputacija ir ateitis sužlugdyta.

  "Pagailėkite jo savo asmeniniu įsakymu, jis neištvers kalėjime", — rašė jis.

  Ochlobystinas pridūrė nusprendęs kreiptis į prezidentą, nes tik taip galima išgelbėti kolegą.

  Praėjusį ketvirtadienį Jefremovas teisme pripažino savo kaltę. Prokuroras reikalavo jam 11 metų bendrojo režimo kolonijoje, taip pat uždrausti vairuoti trejus metus. Gynyba paprašė teismo skirti "teisingą nuosprendį", tačiau be įkalinimo.

  Aktoriui gresia iki 12 metų laisvės atėmimo bausmė dėl to, kad birželio 8 dieną, Maskvos centre vairuodamas "Jeep Grand Cherokee" neblaivus, jis išvažiavo į priešingą juostą ir susidūrė su "Lada". Automobilio vairuotojas, internetinės parduotuvės kurjeris Sergejus Zacharovas, vėliau mirė ligoninėje.

  Dar šia tema

  Jefremovas kreipėsi į teismą su "paskutiniu noru"
  Jefremovas teisme pripažino savo kaltę
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Michailas Jefremovas

  Svarbiausios temos