08:30 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiais metais atšaukta tiesioginė linija su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu tradiciniu formatu

  VILNIUS, rugsėjo 9 — Sputnik. Rusijos prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pakomentavo pranešimus, kad šiais metais nebus tiesioginės linijos su Vladimiru Putinu.

  Pasak Peskovo, pastaruoju metu valstybės vadovas interaktyvių susitikimų metu iš esmės rengia tiesioginę liniją.

  "Jūs matote, kaip dažnai prezidentas bendrauja su regionų vadovais, matote, kaip dažnai jis bendrauja su kolektyvais. Visa tai iš tikrųjų vykdoma tokiu pačiu formatu, kaip ir tiesioginė linija. Todėl galime vaizdžiai pasakyti, kad prezidentas pastaruosius kelis mėnesius rengia tiesiogines linijas", — RIA Novosti sakė atstovas.

  Kartu jis pažymėjo, kad Kremlius bandys "kaip nors įtraukti" tiesioginės linijos elementus į kasmetinę prezidento spaudos konferenciją, kuri paprastai vyksta gruodžio antroje pusėje. Kol kas Putino bendravimas su spauda planuojamas "tiesioginiu formatu", tačiau galimos korekcijos, pridūrė atstovas.

  Per tiesioginę liniją Putinas paprastai kelias valandas atsakinėja į gyventojų telefonu ir žinutėmis užduodamus klausimus. Tiesioginės linijos rengiamos nuo 2001 metų, Putinas nedalyvavo šiame renginyje tik 2004 ir 2012 metais.

  Paskutinį kartą tokiu formatu Putinas su rusais kalbėjo praėjusių metų birželį. Tada įvyko 17-oji tiesioginė linija su Vladimiru Putinu. Ji truko daugiau nei keturias valandas ir ją žiūrėjo daugiau nei 26 milijonai žmonių. Ilgiausia buvo 2013 metais — ji truko 4 valandas ir 47 minutes.

  Dar šia tema

  "Niekada nemačiau prieš save monstro". Depardjė papasakojo apie Putiną
  Putinas numatė Rusijos civilizacijos ateitį
  JAV atskleidė Trampo požiūrį į Putiną 
  Tegai:
  Tiesioginė linija su Vladimiru Putinu, Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos