05:23 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau Maskvos Presnenskio teismas aktoriui Michailui Jefremovui skyrė aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmę už birželio mėnesį Maskvos centre įvykusią avariją

  VILNIUS, rugsėjo 9 — Sputnik. Nuteistas už mirtiną eismo įvykį Michailas Jefremovas "Moskovskij Komsomolec" pasakojo apie tai, kaip jis praleido pirmąją naktį tardymo izoliatoriuje.

  Aktorius Michailas Jefremovas (centre) Presnenskio teismo pastate, Maskvoje, 2020 m. rugsėjo 8 d.
  © Sputnik / Илья Питалев

  "Blogai miegojau. Visus paskutinius mėnesius po to, kai tai įvyko, blogai miegu. Čia jie man nakčiai davė valerijono. Nepadėjo", — skundėsi jis.

  Paklaustas apie savo sveikatos būklę, Jefremovas atsakė, kad neturi ligų, dėl kurių negalėtų būti sulaikytas. Aktorius taip pat papasakojo, kad jam nėra lengva vaikščioti tardymo izoliatoriuje.

  "Užlipti ant septinto aukšto stogo nėra lengva. Bet apskritai vaikščioti naudinga", — pridūrė jis.

  Be to, Jefremovas pareiškė, jog jam reikia laiko, kad "viskame susigaudytų".

  Anksčiau Maskvos Presnenskio teismas aktoriui Michailui Jefremovui skyrė aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmę už birželio mėnesį Maskvos centre įvykusią avariją. Aktoriaus advokatas Elmanas Pašajevas pareiškė, kad jis jau pateikė apeliaciją. Trečiadienį Visuomenės stebėjimo komisija pranešė, kad Jefremovas atsisakė advokato paslaugų, tačiau vėliau pats Pašajevas šią informaciją pavadino "kvailyste".

  Birželio 8 dieną, Maskvos centre aktorius, neblaivus vairuodamas "Jeep Grand Cherokee", išvažiavo į priešingą juostą ir susidūrė su "Lada". Automobilio vairuotojas, internetinės parduotuvės kurjeris Sergejus Zacharovas, vėliau mirė ligoninėje.

  Dar šia tema

  Pašajevas papasakojo apie Jefremovo nuotaiką prieš nuosprendį
  Rusų aktorius dėl Jefremovo kreipėsi į Putiną
  Teismas pripažino Jefremovą kaltu dėl mirtinos avarijos
  Tegai:
  eismo įvykis, Michailas Jefremovas, Rusija

  Svarbiausios temos