09:54 2020 Rugsėjo 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Kaliningrado srities gubernatorius pažymėjo, kad Aleksandro Udalcovo profesinė veikla daugelį metų buvo susijusi su regionu

  VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Penktadienį Kaliningrado srities gubernatorius Antonas Alichanovas susitiko su Rusijos Federacijos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvos Respublikoje Aleksandru Udalcovu, rašoma oficialioje Kaliningrado srities svetainėje.

  Susitikimas buvo organizuotas dėl Rusijos diplomato įgaliojimų pabaigos Lietuvoje.

  Посол РФ в Литве Александр Удальцов на встрече с губернатором Калининградской области Антоном Алихановым, 11 сентября 2020 года
  Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Udalcovas susitikime su Kaliningrado srities gubernatoriumi Antonu Aliсhanovu

  Gubernatorius pažymėjo, kad Aleksandro Udalcovo profesinė veikla daugelį metų buvo susijusi su regionu: pirmiausia jam būnant Rusijos Federacijos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi, prižiūrint Kaliningrado srities klausimus Rusijos užsienio reikalų ministerijoje, o paskui būnant Rusijos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvoje.

  "Leiskite nuoširdžiai padėkoti jums už konstruktyvų bendradarbiavimą, už jūsų dėmesingą požiūrį į mūsų regioną per visus šiuos metus, — sakė Antonas Alichanovas. — Jums vadovaujant Rusijos diplomatai Lietuvoje ne kartą padėjo išspręsti problemines situacijas, kurios iškilo mūsų regiono gyventojams Lietuvos teritorijoje. Ypač daug tokių atvejų kilo karantino priemonių metu ir uždarant sienas pandemijos metu. Norėčiau padėkoti jums už jūsų profesinę veiklą, atsidavimą savo darbui, atsidavimą ir susitelkimą į rezultatus".

  Srities vadovas diplomatą apdovanojo ordinu "Už nuopelnus Kaliningrado sričiai".

  Rusijos Federacijos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvos Respublikoje Aleksandras Udalcovas pažymėjo, kad ypatingas dėmesys buvo skiriamas Kaliningrado sričiai.

  "Aš septynerius metus dirbau ambasadoriumi, tai yra daug. Mes aktyviai dalyvavome sprendžiant regioninius klausimus. Man pasisekė spręsti išorinius regiono gyvybės palaikymo aspektus, — sakė diplomatas. — Didžiuojuosi apdovanojimu. Mes palaikome puikius santykius su regionų valdžios institucijomis, departamentais ir ministerijomis. Greitai išsprendėme daugelį klausimų, puikiai supratome vienas kitą".

  Tegai:
  Kaliningrado sritis, Aleksandras Udalcovas

  Svarbiausios temos