09:08 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (340)

  Kalbant apie įprastus koronaviruso tyrimus, iš viso Rusijoje buvo atlikti 45 milijonai koronaviruso tyrimų, juos išlaikė 42 milijonai žmonių

  VILNIUS, rugsėjo 30 — Sputnik. Pusei Kaliningrado srityje ištirtų žmonių dėl antikūnų prieš koronavirusą susidarė imunitetas, šis regionas yra lyderis, pareiškė "Rospotrebnadzor" vadovė Ana Popova.

  "Na, šiandien lyderė yra Kaliningrado sritis, kur 50 procentų tiriamųjų įgijo gana stiprų imunitetą COVID", — interviu televizijos kanalui "NTV" pasakė Popova, pasakodama apie atliktus Rusijoje tyrimus dėl antikūnų prieš naujo tipo koronavirusą.

  Kalbant apie įprastus koronaviruso tyrimus, pasak "Rospotrebnadzor" vadovės, Rusijoje iš viso atlikti 45 milijonai koronaviruso tyrimų, juos išlaikė 42 milijonai žmonių.

  "Tai yra, skirtumas tarp žmonių ir testų yra labai mažas. Ir jis susiformavo vasario–kovo mėnesiais, kai mes vieną asmenį testavome kelis kartus iš karto, organizuodami tikrinimo sistemą, kurioje dabar yra daugiau nei pusė tūkstančio skirtingų laboratorijų", — pasakė Popova.

  Pasak jos, dabar nėra pagrindo keisti rekomendacijas dėl COVID-19 prevencijos.

  Ji pareiškė, kad sezoninių užsikrėtimų augimo situacijoje nėra pagrindo atidaryti kažko papildomo, ir priminė, kad apribojimų panaikinimo režimas kiekviename subjekte veikė savo algoritmu, su savo tempu ir terminais, priklausomai nuo situacijos. Ji taip pat pridūrė, kad švelninimo režimas turėtų būti priimtas kiekviename subjekte atskirai.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (340)
  Tegai:
  koronavirusas, Rusija, Kaliningradas

  Svarbiausios temos