12:16 2020 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1821
 • RUB90.8256
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (125)

  Anksčiau Trampui paskelbus, kad jis su Melanija užsikrėtė koronavirusu, jo gydytojas teigė, kad tiek prezidentui, tiek jo žmonai sekasi gerai. Tikimasi, kad Trampas ir toliau "be pertraukų" eis valstybės vadovo pareigas

  VILNIUS, spalio 2 — Sputnik. Gamalėjaus centro, sukūrusio pirmąją vakciną nuo COVID-19, vadovas Aleksandras Gincburgas RIA Novosti papasakojo apie savo pasirengimą padėti sergančiam JAV prezidentui Donaldui Trampui, jei bus oficialiai kreiptasi į Rusijos valdžios institucijas.

  "Manau, kad jei jie oficialiai kreipsis į Rusijos valdžios institucijas, tada mes galime jiems padėti", — pridūrė jis.

  "Sputnik V" kūrėjas patarė JAV prezidento Donaldo Trampo kolegoms pasiskiepyti rusiška vakcina.

  "Manau, kad jie vis tiek išgydys savo prezidentą. Duok Dieve, kad viskas būtų gerai. Beje, būtų malonu jį paskiepyti (Rusijos vakcina)!" — tarė jis.

  Atsakydamas į patikslinimą, kad Trampas jau yra atlikęs koronaviruso testą, ekspertas atkreipė dėmesį į kitus Valstijų vyriausybės valdininkus, nurodydamas, kad "ten yra ir viceprezidentas".

  Anksčiau Donaldas Trampas teigė, kad jis ir pirmoji ponia Melanija Tramp užsikrėtė koronavirusu. JAV prezidento gydytojas Šonas Konlis (Sean Conley) teigė, kad tiek Trampui, tiek jo žmonai sekasi gerai. Jis tikisi, kad Trampas ir toliau "be pertraukų" eis valstybės vadovo pareigas.

  Rugpjūčio mėnesį Rusijos sveikatos apsaugos ministerija užregistravo pirmąją pasaulyje vakciną nuo COVID-19, kurią sukūrė Gamalėjaus tyrimų centras kartu su Rusijos tiesioginių investicijų fondu. Vakcina pavadinta "Sputnik V".

  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  © Sputnik
  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (125)

  Dar šia tema

  Vokietija įtraukė Šiaulių regioną į koronaviruso paveiktų vietų sąrašą
  Paaiškėjo, kada žmogus laikomas pasveikusiu nuo COVID-19
  Tegai:
  Rusija, koronavirusas, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos