03:58 2020 Spalio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1852
 • RUB91.4095
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Aktoriaus sesuo pabrėžė, kad tardymo izoliatoriuje Jefremovas gyvena "normaliomis" sąlygomis ir "jam nieko blogo nenutiks"

  VILNIUS, spalio 7 — Sputnik. Aktorius Michailas Jefremovas, nuteistas už mirtiną eismo įvykio sukėlimą, tardymo izoliatoriuje nepatiria jokių problemų, jis "neprarado ūpo", interviu "kp.ru" papasakojo jo sesuo Anastasija Jefremova.

  Pasak giminaitės, aktorius ramiai ištveria sulaikymo sąlygas.

  "Jis stiprus. Ir nekaprizingas. Jis gali ir valgyti bet ką, ir miegoti bet kur. Ir prireikus vaikščioti su kalinio apranga. Tai jo nepalauš", — sakė nuteistojo sesuo.

  Taip pat ji pabrėžė, kad tardymo izoliatoriuje aktorius gyvena "normaliomis" sąlygomis ir "jam nieko blogo nenutiks". Be to, Anastasija papasakojo, kad jos brolis su savimi pasiėmė pjesę ir skaito ją kameros draugams.

  "Visos zonos jau pešasi dėl jo", — juokavo ji.

  Anksčiau Maskvos Presnenskio teismas aktoriui Michailui Jefremovui skyrė aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmę už birželio mėnesį Maskvos centre įvykusią avariją.

  Birželio 8 dieną Maskvos centre aktorius, neblaivus vairuodamas "Jeep Grand Cherokee", išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su "Lada". Automobilio vairuotojas, internetinės parduotuvės kurjeris Sergejus Zacharovas, vėliau mirė ligoninėje.

  Dar šia tema

  Jefremovas papasakojo apie pirmąją naktį tardymo izoliatoriuje
  Paaiškėjo, koks yra kameros draugų požiūris į Jefremovą
  Maskvos centre užpultas buvęs Jefremovo advokatas
  Tegai:
  tardymo izoliatorius, Michailas Jefremovas, Rusija

  Svarbiausios temos