22:47 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Rusijoje
  Gauti trumpą nuorodą

  Didelį atgarsį visuomenėje sukėlęs nusikaltimas įvyko praėjusį rudenį. Tyrimo duomenimis, savo namuose mokslininkas pirmiausia nušovė abiturientę, o paskui kūną supjaustė į gabalus ir įmetė į upę

  VILNIUS, spalio 12 — Sputnik. Istorikas ir buvęs Sankt Peterburgo valstybinio universiteto docentas Olegas Sokolovas apklausos metu prisipažino esąs kaltas dėl abiturientės ir savo mylimosios Anastasijos Ješčenkos nužudymo, pranešė RIA Novosti.

  Anksčiau teismo posėdyje dėl prevencinės priemonės parinkimo Sokolovas prisipažino padaręs nusikaltimą. Jo teigimu, nusikaltimo motyvas — dėl pavydo kilęs kivirčas.

  "Taip, aš pripažįstu kaltę ir atgailauju dėl to, ką padariau", — sakė Sokolovas po to, kai jo advokatas Sergejus Lukjanovas uždavė klausimą apie kaltės pripažinimą.

  Jis taip pat prisipažino kaltu dėl neteisėto ginklų laikymo — šautuvo ir jam skirtų šovinių.

  Nusikaltimas įvyko 2019 metų lapkričio 8-osios naktį. Tyrimo duomenimis, Sokolovas savo namuose, Sankt Peterburge, nušovė abiturientę ir savo mylimąją Anastasiją Ješčenką, o lapkričio 9-osios naktį nusprendė atsikratyti kūno, supjaustydamas jį pjūklu. Ryte praeivis iš Mojkos upės ištraukė pusiausvyrą praradusį ir į vandenį paslydusį istoriką, jo kuprinėje buvo rastas maišas su kūno dalimis. Ješčenka ir 63 metų Sokolovas kartu gyveno istoriko bute, Mojkos krantinėje, kur tyrėjai taip pat rado merginos kūno fragmentus.

  Dar šia tema

  Latvijoje nužudytas garsus advokatas
  Panevėžio rajone rastas moters kūnas, įtariamasis sulaikytas
  Tegai:
  Rusija, nužudymas

  Svarbiausios temos